کد خبر: 61103
فرهنگی و اجتماعی
مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن:

بهترین کمک به محرومان، بسترسازی برای اشتغال آن‌هاست

مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن گفت: بهترین کمک به محرومان، بسترسازی برای اشتغال آن‌هاست و می‌توان در این راستا رشته‌های شغلی را در قالب تعاونی، شرکت یا کارگاه سازماندهی کرد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه با تاکید بر فعالیت های گروه های جهادی با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل، مهدی بهرامی معاونی پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن، احمد یوسفی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان، سرهنگ محمدی فرمانده و سروان علیزاده معاون بسیج سازندگی سپاه شهرستان، سرهنگ مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن در این شرکت برگزار شد .

منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن در این جلسه گفت: ذوب‌آهن اصفهان تا آنجا که در توانش باشد، کمک به محرومان منطقه را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی مد نظر دارد و این کار موجب رضایت خاطر همه مسئولان و کارکنان این شرکت است.

وی افزود: بهترین کمک به محرومان، بسترسازی برای اشتغال آنهاست و می‌توان در این راستا رشته‌های شغلی را در قالب تعاونی، شرکت یا کارگاه سازماندهی کرد که افزایش بهره وری را به دنبال دارد و در این راه کمیته امداد و بسیج می‌توانند بسیارکارساز و موثر باشند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود: این شرکت در خصوص تامین نیازهای خود نیز میتواند از محرومان منطقه حمایت کند و این‌کار از طریق تاسیس شرکت یا تعاونی قابل انجام است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان در این نشست، فعالیت‌های گروه‌های جهادی ذوب‌آهن را قابل تقدیر دانست و گفت: این مجتمع عظیم صنعتی طی سال‌های گذشته در ساخت ۲۴ واحد مسکونی مشارکت و کمک کرده و این سازمان را در حل مشکلات مربوط به مسکن محرومان یاری داده است که امیدوارم این کمک‌ها با توجه به شرایط اقتصادی کشور، افزایش یابد.

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه لنجان نیز از مدیریت ذوب‌آهن اصفهان و فعالیت گروه‌های جهادی این شرکت در راستای کمک به محرومان منطقه تقدیر کرد و این کمک‌ها را در شرایط کنونی جامعه بسیار ضروری و حیاتی دانست.

وی با اشاره به نقش مهم بسیج در حمایت از محرومان افزود: با انسجام و آموزش محرومان و همچنین تاسیس تعاونی می‌توان به ویژه به افرادی که درآمدی ندارند، کمک اساسی و مهم کرد.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان نیز گزارشی از فعالیت‌های این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی ارائه داد و افزود: کمک به محرومان منطقه یکی از اولویت‌های اصلی این فعالیت‌ها است که در این راستا از کمیته امداد شهرستان حمایت‌های لازم صورت گرفته و همچنین تلاش کردیم در شرایط کرونا به دانش آموزان کمک کنیم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
«نذر نفس»؛ احیای دوباره زندگی
خبر بعدی
فروش ذوب‌آهن اصفهان ۱۱۹ درصد رشد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست