کد خبر: 60903
فرهنگی و اجتماعی
در نشست هماهنگی واکسیناسیون کرونا در ذوب‌آهن مطرح شد

روند واکسیناسیون کرونا در ذوب‌آهن شتاب می‌گیرد

در نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی واکسیناسیون عمومی کارکنان ذوب‌آهن اصفهان بر لزوم همکاری همه جانبه برای اجرای سریع‌تر این طرح به‌منظور رسیدن به ایمنی در مقابل کرونا تأکید شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی واکسیناسیون عمومی کرونا در ذوب‌آهن اصفهان با حضور مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و دست‌اندرکاران این پروژه از جمله همکاران مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست، بیمارستان شهید مطهری و مسئولان روابط صنعتی قسمت‌های مختلف شرکت دوشنبه ۸ شهریور ماه در تالار تشریفات روابط عمومی برگزار شد.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت در این جلسه ضمن قدردانی از دست اندرکاران واکسیناسیون عمومی کارکنان، با تشریح اقدامات انجام شده در این زمینه گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت واکسیناسیون عمومی کارکنان مراکز بزرگ تولیدی و صنعتی در کنترل و مهار بیماری کرونا، ذوب‌آهن اصفهان نیز همراه با اقدامات متنوع بهداشتی قبلی خود در برنامه‌ای جدید و با هماهنگی مراکز بهداشتی در استان و تهران اقدام به تهیه واکسن کرد و از روز شنبه ۶ شهریور ماه واکسیناسیون عمومی کارکنان در مقابل بیماری کرونا شروع شد.

وی با بیان اینکه این برنامه تا روز ۲۰ شهریور ماه ادامه دارد، اظهار داشت: با توجه به فرصت زمانی اعلام شده تمامی کارکنان و همکاران شرکت‌های اقماری و رانندگان باید در این فرصت مراجعه کنند و از تسهیلات فراهم شده و سهمیه واکسن موجود استفاده کنند، چراکه در صورت عدم مراجعه، محدودیت‌های کشوری و برنامه ریزی برای مرحله دوم تزریق واکسن در شرکت، مشکلاتی را در پی خواهد داشت.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب‌آهن گفت: از آنجا که درآینده دریافت خدمات لازم از شرکت و مهمتر در سطح کشور منوط به داشتن کارت واکسن است، همکاران لازم است که در این زمینه اقدام کنند.

علیرضا آجدانی رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب‌آهن در سخنانی با اشاره به روند گسترش بیماری منحوس کرونا در جهان و اقدامات تحقیقی کشورهای مختلف در زمینه ساخت واکسن کووید ۱۹گفت: در حال حاضر نباید به حرف‌های مختلف منتشر شده در فضای مجازی توجه کرد و خود را اسیر و نگران آن‌ها کنیم. مبارزه با کرونا همانند دیگر بیماری‌ها بر اساس علم و تجربه است و با توجه به تهیه واکسن از خارج و ساخت داخل باید با مراجعه به مراکز بهداشتی از انواع واکسن‌های ارائه شده استقبال کنیم.

وی ضمن اشاره به نحوه تهیه و ساخت واکسن‌ها و چگونگی عمل آن در بدن افراد بیمار و افراد در معرض خطر گفت: واکسن برکت ایرانی ویژگی‌های مثبتی دارد و با سویه‌های ایرانی تهیه شده و عوارض خطرناکی ندارد. افرادی هم که از واکسن‌های برکت و سینوفارم در مرحله اول استفاده کرده‌اند در مراحل بعدی می توانند از انواع دیگر واکسن‌های موجود هم استفاده کنند.

علیرضا آجدانی در ادامه تاکید کرد: تمامی مردم، به ویژه همکاران ذوب آهنی و خانواده‌های آن‌ها همراه با رعایت نکات بهداشتی و تزریق واکسن‌های ارایه شده در مراکز بهداشتی از زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی نباید غافل شوند.

مجید مکاری مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ذوب‌آهن اصفهان نیز در پایان این جلسه با اشاره به آمار بیماری کرونا در شرکت و اثرات آن بر زندگی فردی و تولید گفت: با موافقت، همکاری و نظارت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان مرکز تجمیع واکسیناسیون کرونا در محل رستوران توحید شرکت با ۶ ایستگاه تزریق فراهم شده است. بنابراین واکسیناسیون تمامی کارکنان ذوب‌آهن با هماهنگی روابط صنعتی قسمت‌ها و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون ایجاد وقفه در امر تولید تا ۲۰ شهریورماه انجام خواهد شد.

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت نیز در سخنانی با اشاره به اقدامات مختلف ذوب‌آهن در امر مقابله با کرونا از مساعدت‌های مدیریت عالی شرکت و تمامی دست اندکاران مربوط قدردانی کرد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
آخرین خرید لیگ برتری ذوب‌آهن از رفسنجان آمد
خبر بعدی
تولید ۵۰ نوع محصول منطبق با استانداردهای روز دنیا در ذوب‌آهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست