کد خبر: 52701
صنعت
یزدی‌زاده در بازدید از روند تولید و تعمیرات کارخانه:

سلامتی کارکنان در اولویت‌ برنامه‌های ذوب‌آهن قرار دارد

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در بازدید از روند تولید و تعمیرات این کارخانه گفت: همکاران حوزه بهره‌برداری در این روزهای سخت کرونایی در دو جبهه تولید و تعمیرات فعالیت می‌کنند و سلامتی همه کارکنان و تامین ملزومات بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا در اولویت برنامه‌های شرکت قرار دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، منصور یزدی‌زاده مدیرعامل و مهرداد تولاییان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان سه‌شنبه ۲۶مردادماه با حضور در خط تولید این شرکت از روند بازسازی کنورتور شماره ۲ فولادسازی و نورد ۳۵۰ بازدید کردند.

یزدی‌زاده در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: همکاران تلاشگر حوزه بهره‌برداری در این روزهای سخت کرونایی در دو جبهه تولید و تعمیرات با تمام توان در حال فعالیت هستند، بنابراین لازم دانستم با حضور در خط تولید به آنها خسته نباشید بگویم.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با بیان این‌که در این شرایط رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از اولویت خاصی برخوردار است گفت: سلامتی همکاران و تامین ملزومات بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا در اولویت برنامه‌های شرکت قرار دارد.

وی ابراز امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته همه کارکنان ذوب‌آهن اصفهان واکسن کرونا را دریافت کنند.

مهرداد تولائیان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان نیز تولید مطابق برنامه، طی ۴ ماه اول سال، با وجود مشکلات مختلف را حاصل مجاهدت تلاشگران این شرکت دانست و گفت: خوشبختانه با وجود بومی سازی‌های صورت گرفته، هرگونه تعمیرات و بازسازی در ذوب آهن با استفاده از توان و دانش کارکنان این شرکت صورت می‌گیرد که اهمیت بسیاری دارد .

سیاوش خواجوی مدیر فولاد‌سازی شرکت نیز در این بازدید به تشریح تعمیرات کنورتور شماره ۲ فولادسازی پرداخت و گفت: تعمیرات این کنورتور برای ۶ شبانه‌روز برنامه‌ریزی و از ۲۴ مردادماه آغاز شده و بر اساس برنامه ادامه دارد.

خواجوی از تخریب و آجرچینی کنورتور شماره ۲ خبر داد و گفت: ریل فولادبر و لبه‌های کنورتور نیز تعویض شده است.

وی با بیان اینکه در این شرایط سخت با وجود بیماری کرونا، کارکنان این مدیریت بدون وقفه در کنار تولید به تعمیرات و بازسازی نیز مشغول هستند افزود: در این دوره از تعمیرات، تعویض استوانه لودکا کنورتور و اصلاح بدنه آن، تعویض کمربندهای هر چهار وجه اکران‌های دیگ، تعویض و بازسازی سیستم غبارگیر و تنوری و درزگیری گوشه‌های اکران دیگ‌ها از ۱۸ تا ۳۶ متری نیز انجام شده است.

انتهای پیام/

خبر پیشین
اقدامات ذوب آهن اصفهان برای واکسیناسیون کارکنان این شرکت
خبر بعدی
تولید آرک معدن ۳۶ THدر ذوب‌آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست