کد خبر: 52503
فرهنگی و اجتماعی
رئیس بیمارستان شهید مطهری:

اقدامات ذوب آهن اصفهان برای واکسیناسیون کارکنان این شرکت

رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان از اقدامات صورت گرفته جهت واکسیناسیون کارکنان این مجتمع عظیم صنعتی در دو بخش خبر داد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴ ٰٰدکتر آجدانی گفت: بخش اول مربوط به تزریق واکسن مطابق جدول سنی تعیین شده وزارت بهداشت در واحد اورژانس کارخانه است که از روز یک شنبه ۲۴مرداد ماه شروع میشود.
وی افزود:  بخش دوم مربوط به واکسیناسیون بدون محدودیت سنی است. در این خصوص پس از پیگیری های مکرر شرکت پویش درمان و مصوبات هیئت مدیره شرکت ذوب آهن ، توافقاتی با وزارت بهداشت و درمان انجام شد و مقررگردید سهمیه ای جدا گانه برای شرکت ذوب آهن اصفهان در صورت تخصیص در نظر گرفته شود تا بدون محدودیت سنی واکسیناسیون انجام گردد.
دکتر آجدانی اظهار داشت: بر همین اساس اسامی کلیه همکاران به وزارت بهداشت ارائه شد تا برای تک تک پرسنلی که واکسن نزده اند ، واکسن در نظر گرفته شود .
وی افزود: در این راستا شرکت پویش درمان برنامه ریزی لازم را در سه مرکز جهت جلوگیری از ازدحام انجام داده که به ترتیب مرکز طب کار ، مرکز پایش سلامت و اورژانس کارخانه  می باشند.
لازم به ذکر است واکسیناسیون همه رده های سنی شرکت مطابق با اعلام زمان بندی توسط معاونت درمان شهرستان لنجان می باشد که در این خصوص اطلاع رسانی های لازم صورت خواهد گرفت.
خبر پیشین
صرفه جویی ۶۰ درصدی گاز در مادر صنعت فولاد ایران
خبر بعدی
سلامتی کارکنان در اولویت‌ برنامه‌های ذوب‌آهن قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست