کد خبر: 3012907
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

پنالتی برای سپاهان مقاومت ما را شکست

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پنالتی سپاهان مقاومت ما را شکست؛ پنالتی‌های سخت‌گیرانه علیه ما گرفته شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان اظهار داشت: بازی به نسبت درستی انجام دادیم و هدف ما جلوگیری از بخش‌های تهاجمی سپاهان بود که نسبت به اکثر تیم‌هایی که در نقش‌جهان بازی کردند، سعی کردیم کم‌تر موقعیت دهیم.

وی ادامه داد: سپاهان تیم پرمهره و دارای بازیکنان خلاقی است، پنالتی که برای سپاهان گرفته شد، مقاومت ما را شکست، بعد از آن بازتر بازی کردیم و موقعیت‌هایمان به گل تبدیل نشد.
ربیعی تصریح کرد: نمی‌خواهم در مورد پنالتی کارشناسی کنم، تیم ما در بازی با شمس‌آذر و استقلال خوزستان ۲ پنالتی محرز‌تر برای ما گرفته نشد، اما اینها در بازی طبیعی است، شاید شانس من است؛ کمیته داوران مصداق غلط نداشته باشد، اما ۵۰ – ۵۰‌ها را برای تیم ما نگرفتند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: پنالتی‌های سخت‌گیرانه علیه ما گرفته شده است، اخراج کامیابی‌نیا مقابل هوادار سخت‌گیرانه بود.
وی با اشاره به کیفیت بازی گفت: بازی کیفیت مد نظر را نداشت، با توجه به بضاعتی که داشتیم، فوتبال بازی کردیم، شاید این مدل بازی باب دل من نباشد، اما دربی اصفهان می‌تواند باکیفیت‌تر باشد.
ربیعی در پایان گفت: با فاصله کم بازی داریم، بازی تمام شده است و باید ریکاوری جسمی و ذهنی داشته باشیم و برای بازی بعدی آماده شویم، ۷ بازی دیگر در لیگ داریم، امیدوارم در نهایت با توجه به اسکواد محدودی که داریم، طبق برنامه‌ای که داشتیم، نسبت به سال گذشته بهتر باشیم.

خبر پیشین
شهرآورد اصفهان به کام ذوب آهن نشد
خبر بعدی
ارتباط دلار با ریال در بازار آهن باید قطع شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست