کد خبر: 3012402
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

مقابل تراکتور رشادت کردیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به بچه‌های خودمان بابت رشادتی که داشتد و اجرای صحیح تاکتیک‌ها خسته نباشید می‌گویم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، محمد ربیعی پس از پیروزی ۴-۱ ذوب‌آهن برابر تراکتور در تبریز در میکسدزون در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: واقعا جو ورزشگاه عالی بود‌. به هواداران تراکتور، کادرفنی محترم‌شان و تیم مدیریت باشگاه تبریک می‌گویم. واقعا جو بسیار خوبی بود.

وی افزود: امروز هم تیم ما بازی خوبی کرد. در بازی قبلی هم کیفیت خوبی داشتیم؛ آن بازی ننشست و این بازی نشست. به بچه‌ها تبریک و به تیم تراکتور خسته نباشید می‌گویم. به بچه‌های خودمان بابت رشادتی که داشتد و اجرای صحیح تاکتیک‌ها خسته نباشید می‌گویم. خیلی دوست داشتند ببرند و این بار را بردارند. من از آنها ممنونم.

ربیعی در واکنش به اینکه یک سرمربی همیشه برنده برابر تراکتور و خمس است، گفت: ایشان مربی بسیار خوبی هستند، اما این اتفاق برای خود من هم افتاده است. در بعضی بازی‌ها روند مسابقه به نفع شما نمی‌شود.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به اینکه آیا از استعفایش صرف نظر کرده است، عنوان کرد: من در آن مقطع دست باشگاه را باز گذاشتم تا اگر فکر می‌کنند کسی می‌تواند بهتر عمل کند، تفکر جدیدی بیاید. وقتی باشگاه با استعفای من مخالفت کرد، طبق قانون ایستادم و کارم را انجام دادم. خوشحالم که بچه‌ها بعد از استعفای من تلا‌ش‌شان را کردند.

خبر پیشین
خروج ذوب آهن از بحران با پیروزی پرگل برابر تراکتور
خبر بعدی
تولید آهن اسفنجی فولاد سبا به بالاترین میزان از زمان راه‌اندازی رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست