کد خبر: 3012002
معدن
موثقی نیا طی دیدار مدیران معدن و صنایع معدنی مطرح کرد:

جهش تولید با مشارکت روزافزون معدن و صنایع معدنی، محقق می‌شود

رئیس هیات عامل ایمیدرو خواستار مشارکت روزافزون شرکت‌های معدن و صنایع معدنی برای تحقق جهش تولید شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، محمدرضا موثقی نیا در دیدار نوروزی با مدیران شرکت های معدنی، با اشاره به شعار سال گفت: اعلام شعار ” جهش تولید با مشارکت مردم” ازسخنان و دغدغه های مقام معظم رهبری برای رفع چالش های اقتصاد و تولید است.
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، با یادآوری اینکه بسیاری از طرح های بزرگ کشور مربوط به حوزه معدن و صنایع معدنی است، اظهار داشت ، یکی از موثرترین بخش های اقتصادی کشور که توانایی ایجاد جهش در تولید دارد، حوزه معدن و صنایع معدنی است.
وی تاکید کرد: ارایه نظرات و نقد صاحبنظران و مدیران معدنی و صنایع معدنی گام نخست مشارکت در تحقق اهداف تولید است از این رو ایمیدرو آماده افزایش همکاری های متقابل در این زمینه است.
موثقی نیا ادامه داد: مجموعه اقدامات در بخش معدن و صنایع معدنی باید به گونه ای باشد که شاهد حضور حداکثری بخش خصوصی در تولید و توسعه باشیم که این امر بسیاری از چالش های فعلی را برطرف می سازد.
رئیس هیات عامل ایمیدرو افزود: تمامی تلاش مجموعه مدیران این بخش به نقش آفرینی بیشتر بخش خصوصی در مدیریت اقتصادی کشور می انجامد. وی تاکید کرد: معتقدم ظرفیت بالایی که حوزه معدن و صنایع معدنی در سرمایه گذاری، اشتغال ،کارآفرینی و توسعه دارد، قادر است تا بخشی از موانع رشد تولید را برطرف کند .

خبر پیشین
پیروزی ذوب آهن در نخستین دیدار پلی آف
خبر بعدی
رئیس سازمان بورس ابقا شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست