کد خبر: 2101805
ورزش
کاپیتان تیم بسکتبال ذوب‌آهن:

امسال هیچ تیمی نمی‌تواند بگوید قهرمان می‌شود

کاپیتان تیم بسکتبال ذوب‌آهن گفت: لیگ جذابی را شاهد هستیم و شک نکنید که سورپرایزهای زیادی را شاهد خواهیم بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، آرن داووی در مورد اینکه بعد از ۱۱ سال دوباره در تیم سابق خود ذوب آهن حضور دارد، اظهار داشت: سال ۹۱ که از ذوب آهن جدا شدم دیگر شرایط بازگشت فراهم نبود تا اینکه امسال این اتفاق افتاد. خیلی شرایط بی نظیری است که قابل گفتن نیست، اینکه بعد از سال‌ها دوباره در شهر خودت بازی می‌کنی. آن زمان جوان بودیم بازی می‌کردیم و الان خیلی با تجربه‌تر شده‌ایم و حس و حال دیگری دارد.

وی ادامه داد: تیم خوب و با تجربه‌ای داریم که جو بسیار خوبی است و من خودم از حضور در آن لذت می‌برم. علاوه بر جو صمیمی که وجود دارد، مدیران باشگاه و کادرفنی تیم هم تلاش زیادی برای موفقیت می‌کنند و این انگیزه ما را زیاد می‌کند.

کاپیتان تیم بسکتبال ذوب آهن در مورد بازی روز گذشته این تیم در هفته سیزدهم لیگ برتر مقابل شهرداری گرگان و باخت ۷۸ بر ۷۲، گفت: وقتی ۲ تیم قدرتمند و مدعی مقابل هم بازی می‌کنند، حساسیت زیاد است و برای پیروزی به نظر من باید تمام ۴۰ دقیقه را تمرکز داشته باشید. ما تا اواسط کوارتر سوم با تمرکز بازی کردیم و پیش هم بودیم، اما در اواخر همین کوارتر غفلت کردیم و چند امتیاز عقب افتادیم. مقابل تیمی مانند شهرداری گرگان هم وقتی عقب بیفتید دیگر رسیدن به آنها خیلی سخت است. در کوارتر چهارم هم چند توپ ما با بدشانسی وارد گل نشد و توپ های آنها به گل تبدیل شد.

وی ادامه داد: وقتی ببرید ضعف‌های شما پنهان می ماند، اما حالا شاید لازم بود این باخت وجود داشته باشد تا ما ضعف‌های خود را برطرف کنیم. البته تا پایان فصل زیاد مانده و با یکی دو باخت اتفاق خاصی نمی‌افتد.

داودی در مورد یاران خارجی ذوب آهن گفت: بازیکنان خارجی خوب و پر تلاشی داریم که کمک زیادی می‌کنند. هم «دوایت باکس» و هم «جمیل» علاوه بر بازی، در زمینه اخلاقی و رفتاری هم بازیکنان خوبی هستند.

کاپیتان تیم بسکتبال ذوب‌آهن در مورد اینکه لیگ امسال را چطور ارزیابی می‌کند، تاکید کرد: امسال هیچ تیمی نمی‌تواند بگوید قهرمان می‌شود. شهرداری گرگان، ذوب آهن، مس کرمان و رفسنجان، طبیعت، مهرام و کاله و نفت که حدادی را جذب کرده است، همه مدعی هستند. لیگ جذابی را شاهد هستیم و شک نکنید که سورپرایزهای زیادی را شاهد خواهیم بود.

منبع: فارس

خبر پیشین
افزایش ۱۸ درصدی تولید ماشین آلات داخلی، سیاست‌ دولت سیزدهم
خبر بعدی
نشست مشترک بازرسی کل استان اصفهان با ذوب‌آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست