کد خبر: 2090108
فرهنگی و اجتماعی

پیام مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان به‌مناسبت هفته بسیج

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان به‌مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در متن پیام مهدی کوهی به مناسبت هفته بسیج آمده است: آغاز هفته بسیج ، یادآور تشکیل خالصانه‌ترین نهاد ارزشی و مردمی برخاسته از بدنه  جامعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بسیج به عنوان ظرفیت راهبردی و نیروی درون زای کشور در روند تکاملی انقلاب اسلامی نقش‌های سترگ و ماندگاری از خود بر جای گذارده است. مقاومت شکوهمند امروز مستضعفان مقتدر و مظلوم جهان اسلام در فلسطین در برابر جنایات وحشیانه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی و حمایت‌های آشکار و ضدبشری آمریکای جنایتکار از ماشین جنگی اسرائیل غاصب، نشان از تکثیر روحیه‌ی ایثار و پایداری بسیج در سرتاسر جهان اسلام است. این روحیه‌ی از خود گذشتگی و مقاومت درس‌های بزرگی را فراروی بشریت امروز قرار داده و آنان را به آینده‌ای نوید می دهد که آزادی قدس عزیز در چشم انداز آن پیداست.

یاد، نام، خاطره و آرمان‌های بلند امام شهدا و شهیدان گرانقدر بسیجی را گرامی می‌دارم و هفته بسیج  را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و بسیجیان دریادل و با بصیرت، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا و جانبازان گرامی، بخصوص خانواده‌ی بزرگ ذوب‌آهن اصفهان تبریک عرض نموده ، سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) را از ایزد منان مسئلت دارم.

مهدی کوهی، مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان

خبر پیشین
حضور فولادی‌ها در بیستمین نمایشگاه ایران متافو
خبر بعدی
ذوب آهن قهرمان مسابقات دو صحرانوردی اصفهان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست