کد خبر: 2082901
فرهنگی و اجتماعی

قدردانی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از پرستاران بیمارستان شهید مطهری

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به همراه جمعی از مسئولین یکشنبه بیست و هشتم آبان ماه در بیمارستان شهید مطهری حضور یافت.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان شامل: دفتر پرستاری، CCU، بخش جراحی مردان، اتاق عمل، اورژانس و… با اهدای شاخه های گل روز پرستار را به مدافعان  جبهه سلامت تبریک گفت و برای این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق نمود.
مهدی کوهی در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان در سال ۱۳۶۷ افتتاح شد و هم اکنون به عنوان بیمارستان درجه یک در سطح ملی خدمت رسانی به کارکنان شرکت، جامعه پیرامون و هموطنان عزیزمان را با افتخار انجام می دهد.
وی افزود: پرستاران به واقع از صبورترین قشر تلاشگر جامعه هستند که به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا از جان و دل برای سلامتی بیماران به صورت شبانه روزی تلاش نمودند و این خدمات جهادی آنها نزد خداوند متعال اجر و منزلت بسیار والایی دارد.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: در برنامه تحولی شرکت، چشم انداز خوبی برای خدمت رسانی مطلوب تر در بیمارستان شهید مطهری تعریف شده است که به زودی در این خصوص اطلاع رسانی می شود.

شایان ذکر است بیمارستان شهید مطهری فولادشهر با تعداد ۲۱۲ پرستار و در ۱۰ بخش به صورت شبانه روزی ارائه خدمت می نماید.
 
خبر پیشین
مبلغ سفارش‌های فولاد مبارکه به شرکت‌های دانش‌بنیان به ۲۰۰ هزار میلیارد ریال افزایش یافت
خبر بعدی
درخشش نخبه ذوب آهن در مسابقات مهارت HI-TECH روسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست