کد خبر: 2082704
بورس
نگاهی به عرضه‌های امروز بورس کالا

۷۰ درصد شمش بدون مشتری ماند/ سنگ آهن دانه‌بندی و سبد میلگرد صنعتی حذف شد

در انتهای معاملات با حذف کامل میلگرد ساده صنعتی و سنگ آهن دانه‌بندی و در مجموع ریزش ۵۶ درصد، حجمی به مقدار ۶۵۸ هزار و ۸۱۵ تومان با میزان تقاضای نسبتا خوبی نسبت به هفته قبل به مقدار ۸۳۸ هزار و ۱۹۸ تومان به فروش رفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، طبق جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲ قرار بود یک میلیون و ۵۰۰ هزار و ۳۰۸ تن محصول شامل ۱۱۴ هزار و ۵۰۸ تن محصولات نورد فولادی، یک میلیون و ۲۸۳ هزار و ۸۰۰ تن محصولات سنگ آهنی و ۱۰۲ هزار تن آهن اسفنجی در تالار صنعتی عرضه شود اما در انتهای معاملات با حذف کامل میلگرد ساده صنعتی و سنگ آهن دانه‌بندی و در مجموع ریزش ۵۶ درصد حجمی به مقدار ۶۵۸ هزار و ۸۱۵ تومان با میزان تقاضای نسبتا خوبی نسبت به هفته قبل به مقدار ۸۳۸ هزار و ۱۹۸ تومان به فروش رفت.

محصولات فولادی امروز شامل تیرآهن، سبد میلگرد ساده صنعتی، میلگرد کلاف و آلیاژی، شمش بلوم و انواع ورق سرد و گالوانیزه خودرو بود که در انتهای معاملات با حذف ۶۱/۱ درصد محصولات حجمی به مقدار ۴۴ هزار و ۸۱۵ تن با میزان تقاضای ۲۱ هزار و ۱۹۸ تنی معامله انجام شد.

همچنین طبق روال هر هفته، تالار صنعتی بورس کالا این هفته نیز با افزایش ۵.۱ درصدی حجم عرضه، میزبان ۱۰۲ هزار تن آهن اسفنجی به نرخ پایه ۱۱ هزار و ۱۷۱ تومان به ازای هر کیلو بدون ارزش افزوده بود که نسبت به هفته قبل کاهش قیمت نیم درصدی داشت، در انتهای معاملات نیز همین مقدار حجم با میزان تقاضای ۱۳۴ هزار تنی به فروش کامل رفت.

در تالار صنعتی و حراج باز همچنین با حذف ۶۰/۱ درصد از مجموع یک میلیون و ۲۸۳ هزار و ۸۰۰ تن محصولات سنگ آهنی عرضه شده شامل گندله و کنسانتره سنگ آهن، حجمی به مقدار ۵۱۲ هزار تن با میزان تقاضای ۶۸۳ هزار تن معامله شد.

خبر پیشین
سقوط بورس در اولین روز هفته/ شاخص فلزات اساسی ریزش کرد
خبر بعدی
هفته نامه آتشکار – شماره ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست