کد خبر: 2082003
فرهنگی و اجتماعی

برگزاری هفدهمین برنامه بازدید خانواده‌های کارکنان از ذوب‌آهن اصفهان

هفدهمین برنامه بازدید خانواده‌های کارکنان از ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ذوب آهن اصفهان شناسنامه فولاد ایران به همت والای مردان و زنان خدوم چون دری درخشان با قدمتی بیش از نیم قرن در دل این مرز و بوم می درخشد، مردان و زنانی که به عنوان سرمایه های اصلی شرکت به واقع با دل و جان در راستای تحقق اهداف کشور عزیزمان ایران از هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزیده و شرایط سخت و محیط خشن صنعتی را به جان می خرند تا بتوانند روزی حلال را به خانواده خویش هدیه دهند.
هفدهمین برنامه بازدید خانواده های کارکنان از خط تولید در سال جاری به منظور آشنایی بیشتر خانواده ها با شرایط کار و فعالیت در این مجتمع عظیم صنعتی و پیشرفت های آن و تعامل بیشتر با خانواده بزرگ ذوب آهن، ایجاد دلگرمی و نشاط در محیط خانواده و کار ، همراه با برنامه های متنوع فرهنگی برای فرزندان، والدین و تهیه عکس یادگاری در میدان آهن، با حضور تنی چند از مسئولین شرکت ۱۹  آبان ماه برگزار گردید.
مهدی حاجی وند شاغل در مدیریت حسابداری صنعتی با ۲۰ سال سابقه تلاش در کارخانه بزرگ ذوب آهن با تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این بازدید گفت : تور بازدید خانواده ها از شرکت باعث ایجاد نشاط و همدلی در بین خانواده ها می گردد زیرا خانواده ها با شناخت محیط کار همسران و سرپرست خانواده خود می توانند در ایجاد روابط خوب و صمیمی در خانه نقش بسزایی داشته باشند و این روابط خوب و صمیمی در خانواده ها قطعا باعث ایجاد انگیزه در محیط کار و افزایش بهره وری انجام خوهد شد.

سید علی پاک نژاد شاغل در مدیریت تولید و توزیع برق گفت: امروز بسیار خوشحالم که به اتفاق خانواده ام از ذوب آهن بازدید نمودم، ذوب آهن خانه دوم ماست. برنامه های بازدید بسیار خوب و راضی کننده بود فقط در بدو ورود به کارخانه در درب اصلی اگر برنامه های شاد و مفرحی برای انبساط خاطر خانواده ها در نظر گرفته شود، بهتر است.

سعید خدادادی شاغل در مدیریت مهندسی برق با ۲۶ سال سابقه کار گفت:  ایجاد روابط صمیمی و گرم در محیط خانواده با محیط کار ارتباط مستقیمی دارد. برگزاری این گونه تورها و جشن ها باعث ایجاد انگیزه و نشاط در محل کار و خانه می شود. از برگزار کنندگان این بازدید تشکر می کنم.
ذوب آهن خانه دوم ماست امیدوارم همیشه با تولید محصولات متنوع در بازارهای جهانی بدرخشد.
محمد رضا مختاری با ۲۷ سال سابقه خدمت در ذوب آهن و شاغل در مدیریت کیفیت افزود :  خوشحالم که در مجموعه بزرگی مانند ذوب آهن برای کسب روزی حلال تلاش می کنم، از دست اندرکاران این برنامه ها تشکر می کنم. شادی پرسنل در سازمان با بهره وری و افزایش تولید ارتباط مستقیم دارد.برنامه ها راضی کننده بود. فقط از نظر زمانی بازدید ها با فاصله کمتری انجام شود، بهتر است.

جمشید غیور شاغل در مدیریت اجرایی پروژه ها که در آستانه بازنشستگی می باشد گفت: برگزاری اینگونه تورها تاثیر بسزایی از نظر نشاط و دلگرمی در محیط خانه و کار دارد، خوشحالم که امروز به اتفاق خانواده ام از ذوب آهن بازدید کردیم و با خط تولید در شرکت آشنا شدیم.امیدوارم ذوب آهن همیشه در مسیر پیشرفت و ترقی باشد.برنامه های شاد و مفرحی در نظر گرفته شده بود فقط در صورت امکان  قسمت های دیگر کارخانه مانند نوردها و فولادسازی در مسیر بازدید خانواده ها قرار گیرد.

مسعود دولتی فر شاغل در مدیریت IT  تصریح کرد :  بازدید خانواده ها از ذوب آهن می تواند خاطره انگیز و جذاب باشد با توجه به شرایط کاری سخت در شرکت، کارکنان نیاز دارند تا گاهی همراه با خانواده در این گونه جشن ها شرکت کنند و  این خود باعث ایجاد نشاط  و دلگرمی در محیط خانواده و کار می گردد.
شایان ذکر است بر اساس نظر سنجی صورت گرفته ، میزان رضایتمندی شرکت کنندگان از برگزاری این تور بیش از  ۹۱ درصد بود.

خبر پیشین
۵ سند همکاری اقتصادی میان ایران و افغانستان امضا شد
خبر بعدی
ذوب‌آهن اصفهان نایب قهرمان دوومیدانی ایمیدرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست