کد خبر: 01032201
صنعت
معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان:

صادرات یک میلیون و ۱۰۰ هزار تنی، مُهر تاییدی بر کیفیت جهانی محصولات ذوب‌آهن است

هیأتی از کشور آلبانی با هدف آشنایی با ذوب آهن اصفهان و تولیدات این مجتمع عظیم صنعتی، با مهرداد تولاییان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان و تنی چند از دیگر مسئولین این شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهرداد تولاییان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان در نشست با هیات آلبانی اظهار کرد: این کارخانه اولین تولید کننده فولاد در ایران و شاخه اصلی فعالیت آن تولید مقاطع طویل فولادی است و کلیه سایزهای میلگرد از ۱۲ تا ۳۲ میلیمتر و در صورت داشتن سفارش تا سایز بالاتر را قابلیت تولید دارد. انواع تیرآهن از سایز ۱۲ تا ۳۰ ( I و H ) نیز جزء سبد محصولات ذوب آهن اصفهان است.
وی افزود: این شرکت با تبعیت از تغییر تقاضای مشتریان در داخل و خارج از کشور، سبد تولید محصولاتش را تغییر داد و علاوه بر تولید محصولات ساختمانی، کلاف‌های صنعتی، انواع ریل، آرک های معدنی و… را نیز تولید می‌کند.
معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه تولید ۲۰ درصد از محصولات این کارخانه از قالب ساختمانی به صنعتی تبدیل شده است، تصریح کرد: در بحث کیفیت محصولات و استانداردهای آنها، ذکر این جمله کافی است که در سال گذشته یک میلیون و ۱۰۰ هزار تن صادرات به بازارهای گوناگون داشتیم و این نشان دهنده کیفیت جهانی محصولات ذوب آهن اصفهان است.
اعضای هیات آلبانی ابراز داشتند که بسیار علاقمند بودیم قطب صنعت ایران (ذوب آهن اصفهان) را از نزدیک ببینیم و طی بازدیدی که امروز از بخش‌های مختلف کارخانه داشتیم، می‌توانیم زمینه‌های همکاری بسیاری را تعریف کنیم.
انتهای پیام/
خبر پیشین
ذوب‌آهن در میان برترین‌های بورس کالا
خبر بعدی
«اکتشاف» نقطه آغازین سرمایه گذاری و توسعه در حوزه معدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست