کد خبر: 01022701
بورس
در همایش تجلیل از برترین‌های بورس اعلام شد

ذوب آهن اصفهان برترین شرکت در بورس کالا از لحاظ تنوع محصولات

ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین و برترین شرکت در عرضه متنوع محصولات در بورس کالای ایران و همچنین چهارمین شرکت برتر در ارزش محصولات ارائه شده در بورس معرفی شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴،  اولین همایش تجلیل از برترین شرکت‌های بورس کالای ایران،با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
در این همایش ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین و برترین شرکت در عرضه متنوع محصولات در بورس کالا ی ایران و همچنین چهارمین شرکت برتر در ارزش محصولات ارائه شده در بورس برگزیده شد.
در این همایش که با حضور برخی از مسئولان دولتی و بخش‌های خصوصی، فعالان اقتصادی و نمایندگان مجلس، لوح و تندیس این عناوین توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی به مهندس رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان اهدا شد.
رخصتی در حاشیه این همایش با بر شمردن مزایای عرضه محصولات در بورس کالای ایران بر تداوم آن از سوی ذوب آهن اصفهان تأکید کرد.
وی گفت: این مجتمع عظیم صنعتی نقش بسیار کلیدی در راه اندازی بورس داشته و محصولات خود را نیز در این بازار عرضه می‌کند.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان عرضه محصولات در بورس کالا را موجب شفاف شدن عملکرد شرکت‌ها د‌انست و افزود: بر اساس سیاست‌های ابلاغی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رویکرد این وزرات خانه مبنی عرضه محصولات تولیدی زیر مجموعه وزارت خانه مذکور، ذوب آهن اصفهان نیز به صورت شفاف و قانون‌مند برعرضه محصولات خود در بورس کالای ایران ادامه خواهد داد.
در بخشی از لوح اهدا شده به ذوب آهن اصفهان آمده است: با تشکیل بورس کالای ایران و رشد و تعالی آن طی ۱۵ سال گذشته، امروز سیاست اقتصاد مقاومتی و خروج از قیمت گذاری دستوری در قالب این نهاد تبلور یافته و بخش مهمی از توسعه امروز کشور مرهون خدمات بورس کالا به اقتصاد ملی است و در آینده نیز افق‌های روشنی در مقابل این نهاد قرار دارد که با توسعه ابزارها می تواند نقش به مراتب مهم تری در اقتصاد کشور ایفا کند.
شایان ذکر است؛ ارزش معاملات انجام شده در بورس کالای ایران در سال گذشته حدود ۶۶۵ هزار میلیارد تومان بوده است.
 
انتهای پیام/
خبر پیشین
پروژه‌های مسکونی و جهادی ذوب آهن به عدد ۳۴ رسید
خبر بعدی
اخلاق‌مداری و پرهیز از حواشی صفات جداناپذیر باشگاه ذوب‌آهن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست