کد خبر: 01022702
ورزش
واکنش باشگاه ذوب‌آهن به ادعای کمک داور جنجالی

اخلاق‌مداری و پرهیز از حواشی صفات جداناپذیر باشگاه ذوب‌آهن است

باشگاه ذوب‌آهن به ادعاهای کمک داور جنجالی علیه سرپرست تیم فوتبال این باشگاه واکنش نشان داد و اعلام کرد که از طریق مراجع قضایی اتهامات وارد شده به سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن را پیگیری خواهد کرد.
باشگاه ذوب‌آهن

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، حواشی بازی تیم‌های ذوب‌آهن و تراکتور همچنان ادامه دارد، در جدیدترین اتفاق کمک داور جنجالی این دیدار که گل سبزپوشان اصفهانی با اشتباه او آفساید اعلام شده بود، پس از خاتمه بازی دچار حادثه رانندگی شد. خودروی ” مرتضی شهریاری” در مسیر بازگشت به تهران واژگون شده و وی این حادثه را غیرطبیعی قلمداد کرده و اتهاماتی را علیه سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن وارد کرده و بر همین اساس روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن بیانیه‌ای صادر کرده که به شرح زیر است:

در طول قریب به ۶ دهه گذشته هر کس که دستی در ورزش میهن اسلامی‌مان دارد واقف است که اخلاق‌مداری و پرهیز از حواشی صفات جداناپذیر باشگاه فرهنگی‌ ورزشی ذوب‌آهن اصفهان بوده و خواهد بود.

ضمن ابراز تاسف از حادثه رخ داده برای کمک داور دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز متأسفانه و با کمال تعجب پس‌ از اتفاقات دردناک ناشی از اشتباهات فاحشی که کمک‌داور مذکور در مردود اعلام کردن گل صحیح ذوب‌آهن مرتکب شد، اینک در یک فرافکنی آشکار و با ادعای سخیف شاهدیم که نامبرده سرپرست محترم تیم فوتبال ذوب‌آهن را که یکی از شریف‌ترین پیشکسوتان ورزش اصفهان و ایران است را متهم کرده‌ است.

در این رابطه سوالی که پیش می‌آید این است که بی‌احتیاطی نامبرده در رانندگی که برآیند بی‌دقتی ایشان در امر داوری و سایر امور  است آن هم در فاصله ۴۰۰ کیلومتر دورتر از اصفهان، چه ربطی به باشگاه ذوب‌آهن و سرپرست تیم فوتبال این تیم می‌تواند داشته باشد؟ با کدام مدرک و دلیل این تهمت وقیح به یکی از شریف‌ترین اعضا خانواده فوتبال کشور زده می‌شود؟ بدین‌ وسیله صراحتاً اعلام می‌کنیم که تیم حقوقی باشگاه ذوب‌آهن ادعای واهی نامبرده را تا رسیدن به نتیجه نهایی با تمام قدرت پیگیری خواهد کرد.

باشگاه ذوب‌آهن در حال استعلام حادثه از پلیس راه کشور بوده و توسط مراجع قضایی ذی‌ربط و با اعلام شکایت از فرد تهمت زننده با بررسی‌های دقیق این‌ مورد را پیگیری کرده و به هیچ فردی اجازه ایراد افترا و دروغ به اشخاص حقیقی و حقوقی منتسب به خود را نخواهد داد و پیگیری حقوقی و قضایی ادعای مطروحه را تا آشکار شدن حقیقت برای اذهان عمومی به سرانجام خواهد رساند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
ذوب آهن اصفهان برترین شرکت در بورس کالا از لحاظ تنوع محصولات
خبر بعدی
ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست