کد خبر: 01022503
صنعت
مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت مطرح کرد

حمایت وزارت صمت از ذوب‌آهن با هدف تولید پایدار و مداوم

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: وزارت صمت با هدف تولید پایدار و مداوم، از ذوب‌آهن اصفهان حمایت می‌کند که در این رابطه مذاکرات خوب و مثبتی نیز در حال انجام است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، سیف‌الله امیری در جریان بازدید از خطوط تولید ذوب‌آهن اصفهان در نشستی با مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: در بازدید از کارخانه شاهد سرزنده بودن و پویایی خطوط تولید بودم که نشان روند رو به رشد و آرامش منطقی حاکم بر کارخانه دارد.

وی تاکید کرد: ذوب آهن اصفهان با اشتغال نزدیک به ۲۰ هزار نفر، لازم است تولیدی پایدار و مداوم داشته باشد و وزارت صمت نیز در این راستا از ذوب‌آهن اصفهان حمایت لازم را می‌کند که در این رابطه مذاکرات خوب و مثبتی نیز در حال انجام است.

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت از نقش و تاثیر شرکت ذوب آهن در حفظ آرامش بازار با عرضه محصولات متنوع و باکیفیت از سوی این شرکت، قدردانی کرد و افزود: مدیران پیشین برای ذوب‌آهن گام‌های خوبی برداشتند و با توجه به رویکرد و نگاه مدیریت جدید، چشم‌انداز و افق‌های روشنی برای حل ریشه‌ای مسائل و مشکلات در ذوب‌آهن اصفهان وجود دارد.

وی، سطح همکاری و تعاملات ذوب آهن با وزارت صمت را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: ذوب‌آهن با این سطح همکاری و برنامه‌هایی که برای سال ۱۴۰۱ و سال‌های آتی تدوین کرده، در چشم‌انداز ۵ ساله به اهداف مورد نظر خود خواهد رسید، ضمن این‌که با رویکرد جدید، برای تعاملات ذوب‌آهن با وزارت صمت، دورنمای امیدبخشی را می‌توان برای این شرکت متصور بود.

به گزارش ذوب ۲۴، این نشست با توجه به سفر احتمالی ریاست جمهوری و هیأت دولت به استان اصفهان و تاکید مقامات عالی استان و وزارتخانه ‌های کار و صمت برای هماهنگی هرچه بیشتر با ارکان فعال عرصه‌های معدن، صنعت و عرضه کالا برگزار شد.

انتهای پیام/

 

 

خبر پیشین
نحوه اختصاص مواد اولیه، بهره‌وری شرکت‌های فولادی را تحت شعاع قرار می‌دهد
خبر بعدی
پیشتازی ذوب آهن اصفهان در ایمنی و بهداشت حرفه‌ای با بیش از نیم قرن تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست