کد خبر: 01021906
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

پرسپولیسی‌ها برای شکست ما هم‌قسم شده بودند/ استعداد برد را داشتیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه پرسپولیسی ها هم قسم شده بودند که در این بازی برنده از زمین خارج شوند، گفت: ما استعداد برد را داشتیم به خصوص در نیمه اول، گرچه مساوی هم می‌تواند عادلانه باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار برابر پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیسی ها هم قسم شده بودند که در این بازی برنده از زمین خارج شوند. نیمه اول کاملا بازی در دست ما بود و می‌توانستیم در همان نیمه اول کار پرسپولیس را تمام کنیم. در نیمه دوم هم قبل از گل ما نمایش خوبی داشتیم و یک موقعیت گل هم که داشتیم. بلافاصله بعد از آن گل مساوی را دریافت کردیم و طبیعی بود پرسپولیسی که هم‌قسم شده بود برای بردن ما شرایطش بهتر شد و با تغییراتی که در نیمه دوم ایجاد کردند پرسپولیسی‌ها سوار بازی شدند.

وی افزود: در نیمه دوم منطقی دفاع کردیم و موقعیت چندانی به پرسپولیس ندادیم. گرچه چند تا موقعیت نصف و نیمه داشتند. در مجموع فکر می‌کنم ما استعداد برد را داشتیم به خصوص در نیمه اول، گرچه مساوی هم می‌تواند عادلانه باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه می‌خواهم بدانم امشب تمام آنهایی که به من تهمت زدند تمام آنهایی که من را نقد کردند به ناحق چطور می‌خوابند، تصریح کرد: همه آنها را واگذار کردم به خدای بالا سر و جوابشان را در همین دنیا می‌گیرند. دنیا دار مکافات است، آقایی که می‌آیی تهمت می‌زنی می‌آیید زیر پست پسر من حرف رکیک می نویسی، الان کجا هستید این برای من بسیار سنگین است.

وی ادامه داد: همیشه تیم‌های پایین جدول را به من می‌دهند. تیم‌هایی که پتانسیل ندارند با کمک همکارانم آنها را تا وسط‌های جدول بالا آوردیم. این توانایی من و کادرم است که می‌آییم استقلال را می‌بریم. سپاهان را می‌بریم این قدرت ما است و ما کسانی را نداریم ما فقط خودمان هستیم و تا امروز فقط با کیفیت کاری‌مان جلو رفته‌ایم. خدا را شکر می‌کنیم هر سال هم در حال پیشرفت هستیم چون کار سالم انجام می‌دهیم خدا به انسان‌های زحمتکش همیشه عنایت می‌کند.

تارتار خاطرنشان کرد: واقعا از این بابت بسیار خوشحالم آنها امروز سنگ تمام گذاشتند پا به پای تیم پرهوادار رقیب از ما حمایت کردند امیدوارم که پروتکل‌ها را رعایت کنند تا این روند ادامه پیدا کند.

وی افزود: ببینید من باید خسته نباشید بگویم به کادر و بازیکنان پرسپولیس آقای یحیی گل‌محمدی همه آنها با من همبازی بودند آقای حمید مطهری با من در راه‌آهن همکار بودند من پیام‌هایی از آقای فرزاد حاتمی دارم که از من حلالیت طلبیده و پریروز هم ایشان به من گفتند هیچ منظوری نداشتم اما از صحبت‌های من بد برداشت شده  شما انسان پاکی هستید یک استوری هم گذاشت تا حرف‌های من را تأیید کند. بعضی‌ها در خانه نشسته‌اند برای بخواهند در چشم بیایند و فالوور جمع کنند این کارها را می‌کنند این‌ها انسان‌های بی‌دین و ایمانی هستند که هر چه از دهانشان در می‌آید می‌گویند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه اگر بخواهم بروم به پرسپولیس باید یحیی قدرتمند را شکست بدهم، گفت: ایشان مربی پرقدرتی است. من در پرسپولیس بازی کردم هوادارش بودم، اما در حال حاضر تیم ما ذوب‌آهن است و من طرفدار ذوب‌آهن هستم باید جواب هوادار این تیم را بدهم و باید به خاطر همین پرسپولیس را شکست بدهم.  طبیعتا من خودم را بیشتر از پرسپولیس دوست دارم و منطقی است.

وی تصریح کرد: باید یحیی را شکست بدهم که بتوانم به جای او بروم. امیدوارم آدم‌هایی مریضی که ما را قضاوت می‌کنند امشب نتوانند بخوابند و تاوان تهمت‌هایشان را پس خواهند داد. به نظر من بعضی‌ها هم ارتش مجازی درست می‌کنند و فرار رو به جلو می‌کنند. برای اینکه بگویند این به آن راه داد و آن به این راه داد این چیزهایی است که تنها در فضای مجازی مطرح می‌شود. من برای فردی که با آبروی انسان و مربیان بازی می‌کند متأسفم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
تقسیم امتیازها در حساس‌ترین دیدار هفته
خبر بعدی
دوازدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست