کد خبر: 021403
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

وقفه‌های لیگ به تیم ما ضربه زد

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: وقفه‌های لیگ به تیم ما ضربه زد و در دو بازی گذشته شرایط‌مان خوب نبود، اما قبل از تعطیلات انسجام خوبی پیدا کرده بودیم. این بازی برای ما تمام شده است، باید تلاش کنیم و باید به فکر بازی‌های آینده باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر ذوب‌آهن در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر مقابل هوادار در نشست خبری اظهار کرد: بازی را بد شروع کردیم و در ۱۵ دقیقه ابتدایی بچه‌های ما واقعاً سردرگم بودند. یکی دو موقعیت نصیب تیم هوادار شد که خیلی خوب، دونده و باانگیزه ظاهر شدند. بعد از ۱۵ دقیقه بازی متعادل شد و ما هم موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشتیم. با شروع نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم و سیستم تیم را تغییر دادیم.

وی در ادامه تصریح کرد: بازی تحت کنترل ما بود تا روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم. می‌دانستیم تیم هوادار به خاطر وجود معین عباسیان روی ضربات ایستگاهی خطرناک است و خیلی تأکید کرده بودیم بازیکنان اطراف ۱۸ قدم خطا نکنند، اما داور فریب بازیکن حریف را خورد، یک خطای بی‌مورد گرفت و روی یک فعل و انفعال هوادار به گل رسید.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: هوادار به خوبی توانست از گل خود محافظت کند. در مجموع تیم هوادار بهتر از ما بود و به آنها تبریک می‌گویم. شرمنده هواداران شدیم که این همه راه را آمدند و از ما حمایت کردند.

وی ادامه داد: وقفه‌های لیگ به تیم ما ضربه زد و در دو بازی گذشته شرایط‌مان خوب نبود، اما قبل از تعطیلات انسجام خوبی پیدا کرده بودیم. این بازی برای ما تمام شده است، باید تلاش کنیم و باید به فکر بازی‌های آینده باشیم.

تارتار درباره نداشتن مهره زهردار در این تیم در این مسابقه گفت: مصدوم و محروم داشتیم. دو بازیکن ما در خط دفاع و دروازه مصدوم بودند. سعید باقرپسند مصدوم بود و تازه شرایطش خوب شده بود و در نیمه دوم از او استفاده کردیم. رضا خاقی‌فر نیز تلاش خود را کرد و خوب بازی کرد. تیم هوادر تیم دونده و جنگنده‌ای است، ساختار دفاعی خوبی دارد و کمتر موقعیت به حریف می‌دهد.

وی در مورد تشویق قاسم حدادی‌فر از سوی هواداران گفت: همیشه گفتم که در باشگاه همیشه به روی قاسم (حدادی‌فر) باز است و باید خودش تصمیم بگیرد. از آمدن او استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
سقوط یک پله‌ای با شکست برابر هوادار
خبر بعدی
بسکتبال بانوان ذوب‌آهن با قهرمانی، لیگ برتری شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست