کد خبر: 021201
ورزش
فینال لیگ برتر بسکتبال

دست ذوب‌آهن از جام کوتاه ماند

تیم شهرداری گرگان با پیروزی مقابل ذوب آهن اصفهان در بازی چهارم فینال لیگ برتر بسکتبال از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، تیم بسکتبال شهرداری گرگان با پیروزی  ۹۵ بر ۸۸ مقابل ذوب آهن اصفهان در بازی چهارم فینال برای دومین سال متوالی به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسید.

شهرداری با وجود برتری قاطع در بازی سوم، در کوارتر نخست این بازی با احتیاط عمل کرد و نتیجه این کوارتر ۱۵ بر ۱۵ شد. شاگردان مهران حاتمی در کوارتر دوم ۲۹ بر ۱۸ برنده شدند تا دو تیم در پایان نیمه نخست در امتیاز ۴۳ بر ۳۴ به سود گرگان به رختکن بروند.

نیمه دوم با اعتراض مسئولان تیم ذوب آهن به تعداد تماشاگران گرکانی با حدود ۲۰ دقیقه تأخیر آغاز شد و نکته جالب اینکه در شروع نیمه دوم، تماشاگران گرگان به شدت، تیم حریف را تشویق کردند. تماشاگران زیادی هم پشت درهای بسته سالن فدراسیون بسکتبال، منتظر اجازه ورود بودند.

ذوب آهن در کوارتر سوم با حملات موثرتر خود به جریان بازی برگشت، ضمن اینکه در تیم شهرداری هم بار امتیازگیری بر دوش پری پتی و محمد جمشیدی بود. کوارتر سوم با حساب ۲۳ بر ۱۹ به سود اصفهانی‌ها تمام شد.

با نزدیک شدن امتیازات، حساسیت‌های کوارتر چهارم، دوچندان شد. حامد حدادی، ستاره ملی‌پوش بسکتبال ایران نیز در این کوارتر به سالن آمد، گزارشگر بازی نیز در زمان مرده بازی از حدادی خواست تا با او عکس یادگاری بگیرد.

سجاد مشایخی و ارسلان کاظمی تمام تلاش خود را کردند تا برای ذوب آهن امتیاز بگیرند ولی حریف همکاری مهلک جمشیدی و پتی نشدند.

کوارتر چهارم با حساب ۳۳ بر ۳۱ و بازی با حساب ۹۵ بر ۸۸ به سود شهرداری گرگان تمام شد.

آرمان زنگنه، بازیکن ملی پوش ذوب آهن در پایان بازی، مهران حاتمی، سرمربی شهرداری گرگان و مربی تیم ملی را با حرکت نه چندان خوبی، هل داد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
شاخص‌های منتخب بورس سبز ماندند
خبر بعدی
اقامه نماز عید سعید فطر در ذوب آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست