کد خبر: 012102
فرهنگی و اجتماعی

ذوب‌آهن اصفهان سازمان برتر در حوزه مسئولیت اجتماعی

در اولین رویداد تقدیر از بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی استان اصفهان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، ذوب آهن اصفهان حائز رتبه دوم در بخش سازمانی شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در این رویداد که با گردهمایی بزرگ کار آفرینان استان اصفهان همراه بود، تندیس و لوح ویژه سازمان برتر در حوزه مسئولیت اجتماعی به مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان اهداء شد.

این رویداد با حضور استاندار اصفهان، جمعی از مسئولان و فعالان صنعتی و اقتصادی و کار آفرینان استان به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان در سالن امیرکبیر ( نمایشگاه های بین المللی)، برگزار شد.

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان در این خصوص گفت: مسئولیت اجتماعی یک سازمان نشان دهنده میزان تعهد آن به تاثیر فعالیت هایش در جامعه و محیط زیست و مشارکت آن در توسعه پایدار و در نظر گرفتن خواسته ها و انتظارات ذینفعان است که ذوب آهن اصفهان در این خصوص پیشگام و پیشتاز صنایع کشور محسوب می‌شود.

ایرج رخصتی افزود: این مجتمع عظیم صنعتی از ابتدای تأسیس و همچنین با پیروزی انقلاب اسلامی، نه تنها خودکفایی و بومی سازی را رقم زد، بلکه به توسعه سایر صنایع کشور نیز کمک شایانی کرد و در دوران دفاع مقدس علاوه بر ارائه خدمات فنی و پشتیبانی، بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر از پرسنل این شرکت به جنگ اعزام که از این تعداد بالغ بر ۲۹۰ نفر شهید ، ۸۶ آزاده و ۱۴۰۰ نفر جانباز شدند.

وی اظهار کرد: این شرکت در خدمت رسانی به جامعه در ابعاد مختلف فعالیت کرده است از جمله با تأسیس بیمارستان شهید مطهری نه تنها به شهرستان لنجان و شهر اصفهان بلکه به استان‌های اطراف خدمات ارائه داده و با شیوع بیماری کرونا نیز در خدمت جامعه بود.

وی افزود: تولید محصولات صنعتی مطابق با نیازهای کشور جهت جلوگیری از واردات، سرانه فضای سبز ایجاد شده بیش از یک هکتار به ازای هر یک از کارکنان و همچنین انجام پروژه‌های مختلف زیست محیطی، کاهش ۵۰ درصدی مصرف آب، انجام پروژه های مربوط به استفاده از پساب جهت به حداقل رساندن برداشت آب از زاینده رود، تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن برای ایجاد روحیه شادابی و نشاط در قشر جوان، مشارکت در تدوین استانداردهای ملی(محصولات فولادی و معیارهای مصرف انرژی)، ارائه آموزشی‌های تخصصی مورد نیاز واحدهای فولادی کشور، احداث اولین آزاد راه کشور در جنوب غرب اصفهان (اتوبان ذوب آهن اصفهان) به منظور تردد در مسیر جنوب غربی اصفهان، برخی فعالیت‌های این شرکت در حوزه مسئولیت اجتماعی هستند.

خبر پیشین
رکورد تولید کک خشک در ذوب آهن اصفهان شکسته شد
خبر بعدی
کامبک رویایی ذوب‌آهن/ شاگردان کوهیان در یک قدمی فینال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست