کد خبر: 011701
صنعت
در نشست مدیرعامل با کارکنان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه ذوب‌آهن اصفهان عنوان شد

لزوم گسترش فعالیت‌های دانش‌بنیان و تسریع در تکمیل پروژه‌های ذوب‌آهن

نشست صمیمانه سرپرست مدیریت‌عامل ذوب‌آهن اصفهان با مسئولان و کارکنان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه این شرکت برگزار شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ایرج رخصتی پس از شنیدن سخنان کارکنان این حوزه، به نقش و اهمیت توسعه در پیشبرد اهداف شرکت اشاره کرد و تلاش برای رفع مسائل کلیه کارکنان و برنامه‌ریزی برای بالا بردن جایگاه نیروی انسانی، را ضروری دانست.
وی با اشاره به لزوم فعالیت‌های دانش‌بنیان جدید و تاکید بر راه‌اندازی و به اتمام رساندن پروژه‌های باقیمانده و در دست اقدام همچون گوگردزدایی و PCI، خواستار سرعت در انجام این پروژه‌ها و به اتمام رساندن هرچه بهتر و زودتر آنها شد.سرپریت مدیریت عامل ذوب‌آهن توسعه را لازمه حیات همه صنایع دانست و افزود: با توجه به لزوم تسریع در پیشبرد پروژه‌های در دست اقدام شرکت و اینکه هم‌اکنون نقش نظارت اجرایی، شامل ناظر عالی و ناظر مقیم در پروژه‌های شرکت تجمیع شده و همین امر صرفه‌جویی بسیار خوبی را برای ذوب‌آهن اصفهان به دنبال داشته است.

وی افزود: بجاست تا تمام توان و حداکثر امکانات شرکت را در جهت رفع مشکلات و برداشت موانع موجود بر سر راه تکمیل پروژه‌های توسعه‌ای شرکت و کارکنان این مدیریت‌ها به کار بگیریم.

در ابتدای این نشست علیرضا رضوانیان معاون برنامه‌ریزی و توسعه نیز گفت: در سال گذشته، پروژه های مختلفی در شرکت در حال انجام بود که در سال جاری شاهد ثمرات آن خواهیم بود و با تمام توان تلاش می شود که پروژه های در دست اقدام طبق برنامه زمان بندی تکمیل و به بهره بردار تحویل شود.

وی مطرح شدن دغدغه های همکاران و پیشنهادات آنها برای حل مشکلات این حوزه در حضور مدیرعامل را نقطه عطفی برای شکوفایی معاونت برنامه ریزی و توسعه دانست و پیگیری این دغدغه ها را ضروری دانست.

مجید عبدالنبی جوزدانی مدیر فنی و پشتیبانی اجرای پروژه‌ها نیز از برنامه‌ها، پروژه‌‌ها، اقدامات انجام شده و در دست اقدام شرکت گزارشی ارائه کرده و پیش‌نیازها و پیشنهادات خود را در راستای اجرای بهتر امور مطرح کرد.

کارکنان معاونت نیز به بیان خواسته‌ها و مشکلات خود همچون لزوم بازنگری در چارت سازمانی، مشکلات پروژه‌ها، بهبود مسائل رفاهی، حمل و نقل و… پرداخته و دغدغه‌های خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/
خبر پیشین
اگر گل نفت مسجدسلیمان آفساید نباشد فوتبال را کنار می‌گذارم!
خبر بعدی
حدادی‌فر به جمع گاندوها بازگشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست