کد خبر: 010301
فرهنگی و اجتماعی
در بازدید از مرکز توانبخشی شهید مدنی زرین شهر عنوان شد

ضرورت هماهنگی، تمرکز اولویت‌بندی برای ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی

در سومین روز از سال جدید سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن، فرماندار، فرمانده انتظامی به اتفاق تعدادی از مسئولان شهرستان لنجان ضمن بازدید از مرکز توانبخشی شهید مدنی زرین‌شهر، با مسئولان و مادریاران این مرکز خیریه دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ایرج رخصتی سرپرست مدیریت‌عامل ذوب‌آهن اصفهان ضمن تبریک سال نو به همه مسئولان و خدمتگزاران این مرکز، ادامه حمایت‌های این شرکت را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی یادآور شد و گفت: با توجه به مراجعات بسیار زیاد و درخواست‌های مختلف مددجویان و نیازمندان، ضروری‌ است که در جهت هماهنگی و نظم در امور، ارائه خدمات لازم بر اساس یک ساختار مشخص و متمرکز با اولویت‌بندی لازم صورت گیرد.
وی گفت: ذوب‌آهن اصفهان با هدفمندی و بر اساس برنامه‌ریزی مناسب و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و فرهنگی خو را دنبال می‌کند.
سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان افزود: برای ارائه خدمات مناسب و تمرکز حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، با مسئولان شهرستان در حال مذاکره و برنامه‌ریزی لازم هستیم.
محمدی فشارکی فرماندار لنجان نیز ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های ارزشمند کارکنان مرکز توانبخشی شهید مدنی، از آنان به عنوان مجاهدان خاموش یاد کرد و گفت: اینگونه مجاهدت‌ها در ارائه خدمات به معلولان ذهنی و جسمی و حرکتی بسیار خداپسندانه و ارزشمند است.
وی ضمن قدردانی از حمایت و مساعدت‌های ذوب‌آهن اصفهان، اظهار امیدواری کرد که اینگونه خدمات همچنان با قوت بیشتری دنبال شود.
فرماندار لنجان همچنین بر تمرکز و اولویت‌بندی در ارائه خدمات اجتماعی، فرهنگی تاکید نمود.
در ابتدای بازدید مذکور، علی‌محمد رضوانی مدیرعامل مرکز توانبخشی شهید مدنی زرین‌شهر گزارشی از وضعیت موجود این مرکز خیریه ارائه کرد و گفت: در حال حاضر تعداد ۳۰۰نفر مددجوی ذهنی، جسمی و حرکتی تحت پوشش و حمایت هستند که تعداد ۲۰۰ نفر از مددجویان به علت شرایط خاص جسمی به صورت شبانه‌روزی نگهداری و از مراقبت‌های ویژه برخوردارند.
صادقی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنجان نیز در این بازدید یادآور شد: مرکز توانبخشی شهید مدنی یکی از مراکز بزرگ شبانه‌روزی در سطح استان اصفهان است که تعداد ۵۰۰ مددجوی ذهنی، جسمی حرکتی، کودکان بی‌سرپرست و. … از این مرکز خدمات دریافت می‌کنند.
انتهای پیام/
خبر پیشین
نتایج ملموس تغییر رویکرد ذوب‌آهن اصفهان در تأمین مواد اولیه
خبر بعدی
هفته نامه آتشکار – شماره ۱۳۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست