کد خبر: 122601
صنعت
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان مطرح کرد

ذوب آهن اصفهان برقله نیم قرن تولید با ثبت رکورد سالانه

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن اصفهان با عبور از رکورد تولید ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تن که در سال ۱۳۹۳ ثبت شد، در آستانه ثبت رکورد جدیدی در تولید سالانه است که حدود ۲ میلیون و ۷۶۰ هزار تن است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ایرج رخصتی در گفت‌وگوی ویژه خبری سیمای اصفهان اظهار کرد: این مجتمع عظیم صنعتی پس از نیم قرن تولید، نه تنها بالاترین تولید سالانه خود را ثبت می کند بلکه در تمام تولیدات اصلی از جمله آگلومره، کک و فولادخام به رکوردهای خوبی رسیده است.
وی گفت: بهبود شرایط ذوب آهن با وجود مشکلات ناشی از تحریم، کمبود آب و… نشان داد که با برنامه ریزی مناسب می توان تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن با اشاره به اینکه اتحاد وهمدلی تلاشگران ذوب آهن این موفقیت ها را رقم زده است، اظهار کرد: با وجود مشکلات ناشی از تحریم و محدودیت‌های بین المللی، این شرکت موفق شد در ۱۱ ماهه ابتدای سال جاری از مرز صادرات یک میلیون تن عبور کند که موفقیت قابل توجهی است.
وی پروژه های کاهش مصرف آب و پروژه های زیست محیطی را از جمله اولویت های اصلی این مجتمع عظیم صنعتی دانست و گفت: امیدوارم نتایج این اقدامات در بهبود شرایط شرکت مشهود باشد.
رخصتی برنامه اصلی این شرکت برای سال آینده را عبور از ۳ میلیون تن تولید ذکرکرد و گفت: همت کارکنان شرکت در ثبت رکوردهای اخیر نشان داد، عبور از ۳ میلیون تن تولید برای این شرکت امکان پذیر است.
وی با اشاره به دریافت گواهینامه کرز برای صادرات محصولات به انگلستان و خاورمیانه و تمدید گواهینامهCE گفت: در صادرات پتانسیل مناسبی برای دست یابی به بازارهای بیشتر داریم و برنامه ریزی خوبی برای این موضوع صورت گرفته که نتایج آن در سال آینده ملموس خواهد بود.
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان از زحمات تلاشگران این شرکت قدردانی کرد و گفت: تلاشگران و خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان مطمئن باشند که این مجتمع عظیم صنعتی با همت آنها مسیر شکوفایی را در پیش گرفته است و نام غرور انگیز ذوب آهن، موجب افتخار تمام ذوب آهنی خواهد بود.

انتهای پیام/

خبر پیشین
شاگردان تارتار در مسیر صعود به نیمه نخست جدول
خبر بعدی
صعود آسمان خراش‌های ذوب‌آهن به دور دوم پلی‌آف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست