کد خبر: 102603
بورس
بورس در ۲۶ دی‌ماه

ریزش شاخص بورس ادامه دارد

شاخص کل بورس تهران امروز با کاهش ۱۱ هزار و ۶۸۲ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۱۰ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با ۳ هزار و ۷۰۸ واحد کاهش، رقم ۳۴۶ هزار و ۴۸۵ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، برپایه معاملات دومین روز معاملاتی هفته، بیش از ۴ میلیارد و ۱۹۹ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۲۴ هزار و ۸۷۶ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد.

شاخص بازار اول کاهش ۱۱ هزار و ۹۳۲ واحدی و شاخص بازار دوم، کاهش ۱۳ هزار و ۲۵ واحدی را تجربه کردند.

گروه شیمیایی با ۳۹ هزار و ۶۴ معامله به ارزش ۲ هزار و ۴۴۸ میلیارد ریال، گروه خودرو با ۴۱ هزار و ۷۲۹ معامله به ارزش ۲ هزار و ۴۲۸ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۲۶ هزار و ۱۵۷ معامله به ارزش یک هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال، گروه فرآورده‌های نفتی با ۲۵ هزار و ۴۲۲ معامله به ارزش یک هزار و ۱۳۵ میلیارد ریال و گروه اداره بازارهای مالی با ۱۳ هزار و ۷۹۴ معامله به ارزش یک هزار و ۴۵ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌های معاملاتی امروز قرار گرفتند.

شرکت پتروشیمی پارس با ۴۰۳ واحد، شرکت پالایش نفت تبریز با ۱۲۷ واحد، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ۷۰ واحد، گروه دارویی برکت با ۵۲ واحد و شرکت آریان کیمیا تک با ۴۱ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

شرکت پتروشیمی پردیس نیز با یک هزار و ۵۹ واحد، شرکت ملی صنایع مس ایران با ۶۸۶ واحد، شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان با ۵۸۶ واحد، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با ۴۹۰ واحد و شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با ۴۴۱ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر رشد شاخص کل داشتند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
کمبود مواد اولیه؛ مشکل بزرگ فولادسازان
خبر بعدی
ذوب‌آهن- پرسپولیس| دوئل حذفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست