کد خبر: 92504
صنعت
در سمپوزیوم فولاد ۱۴۰۰ کیش

ذوب‌آهن اصفهان عنوان نوآوری و پژوهش برتر صنعت فولاد کشور را دریافت کرد

در مراسم  اختتامیه سمپوزیوم فولاد۱۴۰۰ کیش که ۲۵ آذر برگزار شد، طرح درب باتری کک سازی با قابلیت انعطاف پذیری(فلکسیبل) سمت کک به عنوان طرح برتر فولادی کشور معرفی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، این طرح توسط طراحان آن مهدی ظرافتی و مهرداد صابر افقی از تلاشگران مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی ذوب آهن به سومین جشنواره نوآوری‌ها در صنعت فولاد۱۴۰۰ ارسال شده بود. در مراسم مذکور مهدی ظرافتی تندیس و تقدیرنامه مربوطه را دریافت کرد.

دکتر عباس نجفی زاده عضو هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد در این مراسم ضمن موفق ارزیابی کردن سمپوزیوم و نمایشگاه بین المللی فولاد ۱۴۰۰کیش به ارائه نظرات و پیشنهادات خود برای دوره‌های بعدی این دو رویداد بزرگ فولادی کشور پرداخت و گفت: جامعه دانشگاهی و مدیران صنایع فولادی کشور  در چنین برنامه‌هایی به حل مشکلات موجود و توسعه محصولات صنعتی در بخش فولاد می پردازند.

در این مراسم از همکاری‌های ذوب آهن اصفهان در جریان برگزاری سمپوزیم و نمایشگاه مذکور تقدیر به عمل آمده  و تقدیر نامه و تندیس سپاس مربوط به مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به عنوان حامی برگزاری نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد اهدا شد که محسن زیوه مدیر عامل شرکت پویش بازرگان ذوب آهن و عضو هیئت مدیره ذوب آهن اصفهان لوح تقدیر و تندیس مربوطه را دریافت کرد.

شایان ذکر است طی سه روز برگزاری سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد ۱۴۰۰کیش تعدادی از مسئولان کشور و دست اندر کاران صنعت فولاد از غرفه ذوب آهن اصفهان بازدید کرده و در جریان آخرین تحولات و دستاوردهای تولیدی ذوب آهن اصفهان قرار گرفتند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
تحویل ریل ملی UIC54 به شرکت بهره برداری مترو تهران(تیزر)
خبر بعدی
ملی‌پوشان شهرکرد مقابل ذوب‌آهنی‌ها زانو زدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست