کد خبر: 92303
فرهنگی و اجتماعی

حیات دوباره ۲۵۰ نفر با نفس ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان در ادامه اقدامات خود برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و درمان مبتلایان به این بیماری، با اجرای طرح نذر نفس و ارائه کپسول‌های اکسیژن پزشکی رایگان به افرادی نیازمندی که به این بیماری مبتلا شدند به ۲۵۰ نفر جان تازه بخشید .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، عبدالله نقدی پور معاون مکانیک مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت شرکت که مدیریت اجرای این طرح را به عهده دارد، گفت: طرح نذر نفس به همت تلاشگران ذوب آهن و بسیج شرکت از شهریورماه آغاز شد و برای اجرای آن از ۱۰۰ کپسول اکسیژن به همراه تجهیزات کامل آن استفاده گردید .

وی اظهار کرد: با توجه به میزان نیاز به اکسیژن هر هفته ۴۰ کپسول شارژ گردید و بر اساس بررسی های صورت گرفته و دستور پزشک ، به متقاضیان نیازمند تحویل شد.

مسئول کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان لنجان افزود: با توجه به حساسیت حمل و چگونگی استفاده از این کپسول‌ها، علاوه بر تهیه “بروشور” ایمنی، یکی از کارشناسان مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت شرکت نیز برای راهنمایی‌های لازم، در محل حضور دارد.

این طرح با مساعدت مدیریت‌های انرژی و بهینه سازی سوخت و حراست ذوب آهن اصفهان و همکاری حوزه‌های مقاومت بسیج شهید تندگویان و امام علی(ع) شهرستان لنجان، در حال اجراست و تا کنون به ۲۵۰ نفر حیات دوباره بخشیده است.

انتهای پیام/

خبر پیشین
۲۳ آذرماه، روز تولد دومین کوره بلند ذوب‌آهن اصفهان در حضور مقام معظم رهبری
خبر بعدی
موجودی مواد اولیه ذوب‌آهن تنها برای چند روز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست