کد خبر: 91404
ورزش
مسابقات دارت و دو صحرا نوردی ایمیدرو با میزبانی ذوب آهن برگزار شد

تیم ذوب‌آهن اصفهان قهرمان مسابقات دوی صحرانوردی ایمیدرو

سومین دوره مسابقات دارت و دوی صحرانوردی ایمیدرو و شرکت‌های تابعه که شامل ۳۶ تیم از شرکت های فولاد و معدنی کشور است ۱۰ و ۱۱ آذر ماه به میزبانی ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در مسابقات دو صحرا نوردی که ۱۰  آذر با حضور ۷۲ شرکت کننده  (۱۲ تیم ۸ نفره) برگزار شد ذوب آهن اصفهان عنوان قهرمانی را کسب کرد و همچنین در مسابقات دارت نیز تیم الف بانوان ذوب آهن نیز به مقام دوم دست یافت.

در مراسم اختتامیه این مسابقات مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان، مهدی شاه محمدی مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو، محسن آذر مهر رئیس کارگروه ورزش ایمیدرو و مجتبی لطفی رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان حضور داشتند .

بهرامی در این مراسم، با اشاره به اینکه شرکت ایمیدرو نقش محوری  در این مسابقات دارد گفت: سلامتی کارکنان و ایجاد شور و نشاط از اولویت‌های مهم برگزاری این مسابقات است و در مرحله بعد قهرمانی مهم است.

وی فضای رقابتی سالم در این مسابقات را یکی از مزیت‌های آن دانست و خاطرنشان کرد: با برگزاری این مسابقات می‌توان روحیه ورزش و نشاط را علاوه بر شرکت‌ها در خانواده‌ها نیز نهادینه کرد و ورزش بهترین ابزار برای همدلی و همگرایی در جامعه است.

وی توسعه ورزش کارگری را یکی از اولویت‌های ذوب آهن اصفهان دانست و گفت: ورزش باعث سلامت کارکنان و ایجاد بهره وری در سازمان‌ها خواهد شد و سرمایه گذاری در این امر نوعی فعالیت در جهت پیشگیری از بیماری است.

رئیس کارگروه ورزش ایمیدرو نیز ، ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این مسابقات در ذوب آهن اصفهان گفت: پس از فرو نشستن اوج شیوع کرونا، استقبال سازمان‌ها برای شرکت در این مسابقات بیشتر شده که این نشان از اهمیت به سلامت کارکنان است.

وی با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان اولین میزبان این مسابقات در اصفهان است، گفت: سعی می‌کنیم تا با تمهیداتی، رشته‌های ورزشی بیشتری را در این مسابقات شرکت دهیم و امسال این مسابقات در ۱۰ رشته برگزار خواهد شد.

پس از برگزاری مسابقه دو صحرا نوردی تیم های ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه و گل گهر سیرجان به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده زیر چهل سال احسان محمودی از مس ایران، داود شمس از ذوب آهن اصفهان و یاسر حسن پور از فولاد مبارکه به ترتیب اول تا سوم و در رده بالای چهل سال محسن رضایی از فولاد مبارکه، منصور دهقانی و سعید همتیان از ذوب آهن اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند، در مسابقات دارت نیز تیم الف بانوان ذوب آهن اصفهان (ریحانه ابراهیمی و زهرا اسدی) به مقام دوم دست یافت و همچنین رده انفرادی آقایان، مجتبی رنجبر نیز به مقام سوم دست یافت.

در پایان این مسابقات از دو قهرمان پیشکسوت دو صحرانوردی محمد صالح مرادی از مس سونگون و محمد مانده زاده از فولاد خوستان تجلیل به عمل آمد.

شهداد مرتجی مسئول برگزاری مسابقات ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه مسابقات دارت و دو صحرا نوردی با حضور تیم های از شرکت‌های فولادی و معدنی سراسر کشور در ذوب آهن اصفهان برگزار شد گفت: مسابقات دارت نیز بین ۳۶ تیم آقا و خانم که جمعاً با کادر فنی تیم‌ها، میزبان ۱۲۰ نفر بودند برگزار شد. نحوه برگزاری مسابقات نیز به این صورت بود که مسابقات آقایان و بانوان همزمان اما به صورت مجزا برگزار شد و استقبال از این مسابقات بسیار بهتر از سال قبل بوده است، در مسابقات دارت نیز نسبت به دو سال قبل تعداد نفرات بیشتری شرکت کرده‌اند و کیفیت آن نیز بهتر بود.

مسئول برگزاری مسابقات شرکت تصریح کرد: سعی کرده‌ایم برای میزبانی از تیم‌ها تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم. در واقع تیم‌هایی که به مسابقات آمده‌اند با گواهی تست PCR وارد شده‌اند و تلاش ما این بوده است تا تمامی موارد بهداشتی لحاظ شود.

وی افزود: فلسفه برگزاری مسابقات این است که پرسنل کارگر یا کارمند از بدنه کارخانه جدا شوند و همدلی و اتحاد خوبی بین پرسنل شرکت‌های فولادی و معدنی ایجاد شود.

انتهای پیام/

خبر پیشین
رشد صنایع «هایتک» اولویت اول استان اصفهان
خبر بعدی
تأکید معاون وزیر صمت بر حمایت از فولادسازان با نظام تعرفه‌ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست