کد خبر: 81303
فرهنگی و اجتماعی
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:

دانش آموزان، آینده سازان صنعت کشور هستند

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان دانش آموزان را آینده‌سازان صنعت کشور خواند و گفت: صنعت آینده کشور نیازمند فن سالاران متعهدی است که در کنار تخصص خود از روحیه خودباوری و خداباوری و توجه به دیانت برخوردار باشند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در پیام منصور یزدی زاده به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش‌آموز آمده است: روز دانش آموز فرصتی برای تجدید عهد با قلم و کتاب و دین و دانش است. اکنون دانش آموزان نسل انقلاب با جان فشانی و قامتی رعنا و رخساری تابان در انتظار بستر سازی مسئولین در جهت خردآموزی و تهذیب اخلاق هستند .

امروز وظیفه دانش آموز صرفاً معلومات اندوزی از کتاب و جزوات و محتویات علمی درس‌ها نیست بلکه تعالی شخصیت و بالفعل درآوردن استعدادهای بالقوه افراد و تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس است که زمینه ساز تعالی اجتماعی فرد با شرایط زیستی و اقتصادی جامعه زادگاه است .

سیزدهم آبان که شکوه و عظمت خود را از مبارزه و قیام دانش آموزان در برابر نظام استکباری وام گرفته است نشانه آگاهی و خردمندی این قشر از جامعه است که به اهداف والا و عظیم انقلاب اسلامی وفادار مانده‌اند و پس از پیروزی انقلاب و سال‌های دفاع مقدس و دوران اقتصاد مقاومتی از هیچ کوششی در حفظ آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.

صنعت آینده کشور نیازمند فن سالاران متعهدی است که در کنار تخصص خود از روحیه خودباوری و خداباوری و توجه به دیانت برخوردار باشند و در کنار دانش و فن، بذر ایمان را در زمین بارور دل‌ها بیفشانند و علمی آمیخته با ایمان را الگو ساز شغل و خدمت گذاری خود قرار دهند.

ذوب آهن اصفهان همواره به جامعه مناطق همجوار خود به‌ویژه لنجان توجه ویژه داشته است و از آنجا که بخشی از کارکنان شریف ذوب آهن را اهالی این مناطق تشکیل می دهند، بر این باور است که هر گونه همکاری و داد و ستد ارتباطی با جامعه همجوارکاشتن نهال خیر و برکت است که آثار آن در طول سالیان ثمر و باروری مادی و معنوی را به ارمغان خواهد آورد .

آینده ذوب آهن با آبادی منطقه لنجان و رشد جامعه انسانی به‌ویژه دانش آموزان که صنعتگران و خردمندان بالقوه فردای کشور هستند آتیه‌ای روشن و درخشنده تر خواهد بود بنابراین از تعامل و راهکارهایی که به رونق بخشی این ارتباط یاری رساند استقبال می‌کنیم و دست همکاری با عزیزان را به گرمی می‌فشاریم و به میمنت خجسته روز ۱۳ آبان، برای فرزندان دانش پژوه گرانقدر کشور، به ویژه شهرستان لنجان، آرزوی سرافرازی، رشادت و سربلندی می‌نمایم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
مشارکت ذوب آهن در برگزاری باشکوه مراسم ۱۳ آبان
خبر بعدی
برابر سپاهان کار سختی داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست