کد خبر: 72807
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

مستحق کسب ۳ امتیاز بودیم

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازیکنان ما خیلی خوب و منسجم بازی کردند و استحقاق کسب این ۳ امتیاز را داشتیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پس از دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازیکنان ما در مقابل تیم صنعت نفت آبادان خیلی خوب و منسجم بازی کردند و استحقاق کسب ۳ امتیاز را داشتیم.

وی اظهار کرد: بابت تأخیری که در پرواز داشتیم روز گذشته امکان حضور در نشست خبری پیش از بازی نبود و از این بابت عذرخواهی می‌کنم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: مسئولان تلاش خود را برای حل مشکلات انجام می‌دهند اما انتظار دارم مسئولان با توجه به شرایط آب و هوایی اندیکا تلاش مضاعفی داشته باشند.

تارتار عنوان کرد: من در مسجدسلیمان مربی‌گری کرده‌ام و میدانم شرایط در آن مناطق بسیار سخت است و مردم بسیار محرومی در آنجه زندگی می‌کنند.

وی افزود: امیدوارم رسیدگی‌ها به مردم این مناطق بیشتر شود و شاهد مشکلات آن‌ها باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با آرزوی سلامتی برای علی‌رضا منصوریان، گفت: امیدوارم علیرضا منصوریان هرچه سریع‌تر به شرایط خوب گذشته خود بازگردد.

تارتار در خصوص بازی امروز با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نیز عنوان کرد: در نیمه اول بازی کاملاً تحت کنترل ما بود و موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم که نتوانستیم به گل برسیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با توجه به اینکه میهمان بودیم، تیم ناخدا گاه عقب نشست ولی خیلی منسجم دفاع کردیم و به تیم خوب و با کیفیت صنعت نفت آبادان ندادیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: امروز مزد تلاش، انسجام و زحماتی که در پیش فصل کشیده بودیم را گرفتیم و ۳ امتیاز با ارزش را در آبادان به دست آوردیم.

تارتار ادامه داد: تیم صنعت نفت در شروع فصل امسال در مقایسه با نفت سال گذشته با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی در ابتدای فصل تیم بهتری بود.

وی افزود: تیم امسال نفت برای آغاز فصل در مقایسه سال گذشته در ابتدای فصل تیم بهتری بود. البته تیم نفت در سال گذشته وقتی بازیکنان خود را جذب کرد، حتی در مقطعی به صدر جدول آمد و تیم خوبی بود.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: برای تیم صنعت نفت آبادان و هوادارهای پرشور این تیم آرزوی موفقیت دارم. جای هواداران در استادیوم‌ها خالی است و امیدوارم این ویروس منحوس ریشه‌کن شود تا هرچه سریع‌تر هواداران به ورزشگاه‌ها بیایند زیرا شور و شوق در استادیوم‌ها نیست.

تارتار ادامه داد: بازیکنان ما خیلی خوب و منسجم بازی کردند و استحقاق کسب این ۳ امتیاز را داشتیم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
صنعت نفت صفر- ذوب آهن یک/ رستگاری گاندوها در دقیقه ۱+۹۰
خبر بعدی
تهدید جایگاه دهم فولاد ایران در جهان در صورت عدم تأمین انرژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست