کد خبر: 72801
ورزش
به مناسبت آغاز هفته وحدت و هفته تربیت بدنی و ورزش

مسابقه دو همگانی کارکنان در ذوب آهن اصفهان برگزار شد

به مناسبت آغاز هفته وحدت و هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقه دو همگانی کارکنان ذوب ‌آهن به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، به مناسبت آغاز هفته وحدت و هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقه دو همگانی کارکنان با حضور ۷۸ ورزشکار در دو رده سنی بالا و زیر چهل سال از فلکه نهالستان تا یادمان شهدای گمنام به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزار شد.

در اختتامیه این مراسم که مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی، احمد اکبری معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت، مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و دیگر مسئولان شرکت حضور داشتند به نفرات برتر هدایایی اهدا شد.

احمد اکبری معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت گفت: نهادینه کردن ورزش در خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان یکی از اهداف مهم برگزاری این مسابقات ورزشی است و توجه به سلامت روحی و روانی کارکنان یکی از اهداف مهم ذوب‌آهن اصفهان در کنار تولید است.

وی با اشاره به استقبال کارکنان از مسابقات ورزشی افزود: توجه کارکنان به ورزش نشان از سلامت روحی کارکنان این شرکت دارد و حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در این زمینه اقدامات مهمی را انجام داده است.

سرهنگ مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز گفت: مسابقه دو همگانی با هدف افزایش روحیه و نشاط سازمانی انجام شد و امید است کارکنان با انگیزه بیشتر در امر تولید فعالیت کنند.

در پایان این مسابقات در رده بالای چهل سال سعید همتیان، عباس مرتضوی، احسان مرادمند، سعید شفیعی، مرتضی جانثاری، محمود قربانی و محمد موذنی رتبه‌های اول تا هفتم به دست آوردند و در رده زیر چهل سال نیز داود شمس، سجاد نقدی، محمدرضا یوسفی، رشید سلیمیان، محمد حمله داری، علی اکبر ابراهیمیان زاده و سید مجید موسوی حایز رتبه های اول تا هفتم شدند.

در این مراسم به ۱۴ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه دو همگانی نیز هدایایی به رسم یاد بود اهدا شد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
گام محکم آسمان‌خراش‌های ذوب‌آهن/ ارسلان کاظمی بهترین بازیکن میدان شد
خبر بعدی
کاهش هزینه‌ها و بهره‌ور کردن حفاری‌های معدنی با کمک شرکت‌های دانش بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست