کد خبر: 71201
فرهنگی و اجتماعی
در راستای مسئولیت‌‌های اجتماعی ذوب‌ آهن اصفهان برگزار شد

نشست تعاملی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان با امام جمعه سده لنجان

به منظور تعامل بیشتر با مردم منطقه و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی ذوب‌آهن اصفهان جلسه تعاملی منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت با حجت الاسلام مهدی صادقی امام جمعه سده لنجان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در این دیدار که کوروش اسفندمند مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای نیز حضور داشت، یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به ارتباط سازنده این شرکت با مردم منطقه و شهرستان، گفت: این مجتمع عظیم صنعتی در چارچوب ضوابط و در حد توان خود در جهت حل مسائل منطقه اقدام می‌کند .

امام جمعه سده لنجان در این دیدار از حمایت‌های مدیر عامل ذوب آهن اصفهان از منطقه که با انتصاب مدیرحوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای، بیش از گذشته شده است، قدردانی کرد و افزود: دستاوردهای ذوب‌آهن در تولید محصولات مورد نیاز کشور به ویژه ریل با وجود مشکلات مختلف ارزنده است و بنابراین آماده حمایت لازم برای رفع این مشکلات هستیم .

وی خواستار تداوم حمایت‌های ذوب آهن اصفهان شد و گفت: با توجه به جایگاه والای شهدای سده لنجان، به زودی مراسم تجلیل از مقام شامخ این اسطوره‌های ایثار برگزار می‌شود و امیدوارم ذوب آهن در این امر مهم مشارکت کند .

مدیرعامل ذوب‌آهن بر تداوم تعامل با منطقه تاکید کرد و مشارکت در امور فرهنگی به ویژه تجلیل از شهدای گرانقدر را که سرشار از برکت و رضایت الهی است بسیار ضروری برشمرد .

گفتنی است در این نشست مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای ذوب آهن اصفهان نیز گزارشی از تعاملات شرکت با شهرستان لنجان ارائه کرد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
در تولید فولاد و سایر مصالح ساختمانی خودکفا هستیم/ نباید مشکلی در بخش مسکن داشته باشیم
خبر بعدی
ذوب آهن اصفهان، گاز فرآیندی حاصل از تولید کک را استفاده می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست