کد خبر: 62803
صنعت
روند قیمت فولاد صادراتی ایران

قیمت اسلب صادراتی ایران بدون تغییر ماند

قیمت میانگین اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته ۶۹۰ دلار به ازای هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن تغییری را نشان نمی‌دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در هفته گذشته، میانگین قیمت بیلت صادراتی ایران، ۶۳۴ دلار به ازای هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن، افزایش ۸ دلاری یا ۱.۳ درصدی را نشان می‌دهد. قیمت میانگین اسلب صادراتی ایران نیز در هفته گذشته ۶۹۰ دلار به ازای هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن تغییری را نشان نمی‌دهد.

قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت فوبِ اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته تغییری نداشت و اسلب در قیمت ۶۸۰ تا ۶۹۰ دلار به ازای هر تن معامله شد. در هفته گذشته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران در بنادر کشور ۶۲۸ تا ۶۴۰ دلار به ازای هر تن بود که این قیمت‌ نسبت به قیمت‌های ۱۷ شهریور، رشد ۱.۳ درصدی را نشان می‌دهد.

افزایش تقاضا از طرف مشتریان چینی برای واردات شمش فولادی و کاهش عرضه شمش فولادی ایران در هفته‌های اخیر به دلیل مشکلات مربوط به کمبود برق، رشد قیمت بیلت صادراتی ایران در دو هفته اخیر را درپی داشته است. قیمت بیلت صادراتی ایران در حال حاضر، ۲۸ تا ۴۰ دلار به ازای هر تن بالاتر از قیمت بیلت صادراتی CIS است و با توجه به تقاضای ضعیف برای شمش در بورس کالا در هفته گذشته، فرصت خوبی برای صادرکنندگان ایرانی که موجودی شمش دارند، ایجاد شده است.

انتهای پیام/

خبر پیشین
طرح انتقال پساب چرمهین به همت ذوب‌آهن عملیاتی شود
خبر بعدی
حرکت در مسیر صنعت سبز نگرش زیست محیطی ذوب آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست