کد خبر: 62202
صنعت
معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان:

ذوب‌آهن با حداکثر توان در خدمت توسعه سیستم حمل ریلی کشور است

معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان گفت: شرکت ذوب‌آهن به عنوان یکی از بهره برداران حمل ریلی ایران با حداکثر توان در خدمت توسعه سیستم حمل ریلی کشور است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، جلسه تعاملی ذوب آهن اصفهان با شرکت‌های حمل ریلی کشور و نمایندگان شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با هدف تعامل و برنامه‌ریزی مناسب و تعیین میزان حق مالکانه سال ۱۴۰۰ چهار شنبه ۱۷ شهریور ماه در سالن جلسات مدیر عامل شرکت برگزار شد.

در این جلسه که نمایندگان ذوب آهن اصفهان، نمایندگان و مدیران ۸ شرکت بزرگ و معتبر ریلی کشور  و چند تن از مسئولان شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند، ظرفیت‌ها و مسائل مرتبط با سیستم حمل ریلی ذوب‌آهن اصفهان و شرایط موجود شرکت‌های حمل ریلی ایران و تعاملات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه محمد جعفر صالحی معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان ضمن بیان اهمیت حمل ریلی در کشور و جایگاه و نیازهای حمل ریلی ذوب آهن اصفهان گفت: توسعه زیر ساخت‌های ریلی کشور فراموش شده و لازم است که همراه با توسعه زیر ساخت‌های جاده‌ای، زیر ساخت‌های ریلی هم مورد توجه قرار گیرد. ذوب‌آهن اصفهان نیز به عنوان یکی از بهره برداران حمل ریلی ایران با حداکثر توان در خدمت توسعه سیستم حمل ریلی کشور است.

وی تاکید کرد: ذوب‌آهن اصفهان ضمن اینکه مانند بعضی دیگر از شرکت‌های تولیدی با مشکلات مربوط به  گرانی تهیه مواد اولیه و انرژی مواجه است، به کمبودها و مشکلات شرکت‌های مرتبط با حمل ریلی نیز واقف است و متناسب با شرایط کشوری در راستای برطرف کردن مشکلات فیمابین تلاش می‌کند.

در این جلسه مدیران شرکت‌های حمل ریلی نیز در سخنان خود به ظرفیت‌ها و جایگاه حمل ریلی کشور اشاره کرده و یاد آور شدند: سیستم مذکور ۱۰ درصد از بار کشور را حمل کرده و با حرکت یک قطار باری از حرکت ۱۵۰ تریلی بی نیاز و از خسارات احتمالی آن دور می‌شویم.

نمایندگان حاضر  با بیان مشکلات موجود حمل ریلی از جمله مشکلات و گرانی‌های مربوط به تهیه قطعات لازم و انجام تعمیرات جاری و سالانه تاکید کردند که شرکت‌های حمل ریلی طرف قرارداد ذوب‌آهن اصفهان، همواره خود را جزئی از زنجیره تولید این شرکت دانسته و فارغ از هرگونه کمبود و حاشیه‌ای به همکاری با آن می‌پردازند.

در ابتدای این جلسه مسائل مربوط به پرتال داخلی و عملکرد نرم افزار بارگیری ریلی ذوب آهن اصفهان از معادن تا ایستگاه تخلیه از طرف شرکت مربوط تشریح شد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
ذوب‌آهن با واکسیناسیون کارکنان، سلامت و تولید را توأم کرده است
خبر بعدی
برداشت ذوب‌آهن از آب زاینده‌رود تا ۳ سال آینده کاهش می‌یابد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست