کد خبر: 2082202
صنعت
بهرام سبحانی تأکید کرد

تلاش برای همگرایی بین تشکل‌های زنجیره آهن و فولاد

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: در تلاش برای همگرایی بین تشکل‌های زنجیره آهن و فولاد هستیم و با انجمن سنگ آهن و انجمن نوردکاران، جلسات مستمری برای شکل دادن به یک صدای واحد و منسجم در حمایت از صنعت آهن و فولاد کشور هستیم.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران امروز یک‌شنبه در اتاق بازرگانی با ریاست دکتر سبحانی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، سید رسول خلیفه سلطانی، دبیر انجمن فولاد به بخشی از مهمترین اقدامات این انجمن صنفی اشاره کردند؛ از جمله دریافت مرجعیت انجمن در تعیین ارزش پایه صادراتی، حضور فعال انجمن در کارگروه کارشناسی ارزی کشور، لغو عوارض صادراتی، احیای کمیته توسعه صادرات، حضور موثر در تنظیم بازار و مباحث مربوط به ساماندهی چالش انرژی.

به گفته خلیفه سلطانی، این انجمن صنفی مجدد به عنوان تشکل برتر کشور موفق به کسب رتبه A شده است.

تاکید رئیس انجمن فولاد بر انسجام و هماهنگی بین تشکل‌های زنجیره آهن و فولاد کشور

دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد در مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران به مشکلات ارزی، تنظیم بازاری، تامین مواد اولیه و تلاش این انجمن بزرگ صنفی برای پیگیری و بهبود چالش‌های تولید و صادرات فولاد اشاره کرد.

وی تاکید کرد: در تلاش برای همگرایی بین تشکل‌های زنجیره آهن و فولاد هستیم و با انجمن سنگ آهن و انجمن نوردکاران، جلسات مستمری برای شکل دادن به یک صدای واحد و منسجم در حمایت از صنعت آهن و فولاد کشور هستیم.

دو تغییر در هیات مدیره انجمن فولاد ایران

احمد دنیانور، بازرس انجمن تولیدکنندگان فولاد در مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اعلام کرد، طبق اساسنامه انجمن و تغییر و تحولات مدیریتی در شرکت‌های فولاد صنعت بناب و فولاد غدیر ایرانیان، محسن خراسانی عضو علی‌البدل رسته مقاطع طویل به‌جای آقای محمد کشانی و احسان دشتیانه، عضو علی‌البدل رسته گندله و آهن اسفنجی به‌جای اسدالله فرشاد وارد ترکیب هیأت مدیره انجمن فولاد شدند.

احمد دنیانور مجددا به‌عنوان عضو هیئت رئیسه انجمن فولاد انتخاب شد

احمد دنیا‌نور در مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن به عنوان بازرس انجمن در ترکیب هیئت رئیسه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران قرار گرفت.

شایان ذکر است، ایشان در ۱۶ سال اخیر و در چند دوره اخیر انتخابات انجمن تولیدکنندگان فولاد در جایگاه بازرس و عضو هیات رئیسه این تشکل موثر صنفی مورد اعتماد اعضا قرار گرفتند و در دوره جدید نیز مجدد در این جایگاه تثبیت شدند. همچنین دکتر داوود صافی به عنوان بازرس علی‌البدل انجمن فولاد انتخاب شدند.

خبر پیشین
افزایش سرعت ساخت نیروگاه‌های خودتأمین توسط صنایع معدنی
خبر بعدی
عرضه بیش از ۲۴۸ هزار تن شمش در ثبات قیمتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست