کد خبر: 2030203
فرهنگی و اجتماعی
معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان:

تلاش برای بهبود امکانات رفاهی در مجتمع‌های تفریحی ذوب‌آهن اصفهان بدون وقفه ادامه دارد

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان گفت: تلاش برای بهبود امکانات رفاهی در مجتمع‌های تفریحی شرکت بدون وقفه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و روح الله صالحی مدیر خدمات و امور رفاهی شرکت، بیست و هفتم اردیبهشت ماه از مجتمع تفریحی ذوب آهن در بندر انزلی بازدید و روند اجرای اقدامات و فعالیت های در حال انجام در این مجتمع را بررسی نمودند.
بهرامی در این بازدید گفت: با عنایت به اهمیت جایگاه سرمایه های انسانی شرکت و لزوم ارائه خدمات در بالاترین سطح به کارکنان سختکوش شرکت و خانواده های ایشان، مجموعه معاونت پشتیبانی و خدمات اجتماعی، بدون وقفه برای هر چه بهتر شدن امکانات رفاهی تلاش می کند تا ضمن رعایت شأن و منزلت کارکنان و خانواده‌های ایشان نسبت به ایجاد انگیزه در بین کارکنان اقدام گردد. در این اقدامات سعی شده است که بر اساس نظرات همکاران گرامی نسبت به بازسازی ، ارتقاء امکانات موجود و نیز ایجاد فضاهای ورزشی و تفریحی برای بهره مندی حداکثری از امکانات اقدام شود.
همچنین مدیر خدمات و امور رفاهی طی این بازدید به فعالیت های مختلف انجام شده طی یک سال اخیر در این مجموعه اشاره کرد و افزود: پس از بازسازی و نوسازی تعداد ۱۲ باب ویلا در این مجتمع و قرار گرفتن در مدار استفاده، تعداد ۷ ویلای دیگر از ویلاهای موجود در مجتمع بندر انزلی که به دلیل قدمت و فرسودگی مفرط،شرایط استفاده نداشت، به طور کلی تخریب و برنامه ریزی جهت ساخت مجدد آن از بهمن ماه سال گذشته آغاز گردید. پی ریزی، اجرای اسکلت فلزی و دیوار چینی ویلاهای مذکور انجام شده و ما بقی مراحل ساخت آن نیز در دست اقدام بوده که تا پایان مهرماه سال جاری طبق برنامه زمانبندی در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت. همچنین جانمایی و اجرای فوندانسیون ساخت مجموعه ورزشی با زیر بنای حدود ۴۰۰ متر مربع انجام شده است که سایر مراحل اجرا و تکمیل آن در دست اقدام می باشد.
شایان ذکر است اقدامات گسترده ای در جهت بهبود و بهسازی مجتمع مذکور از جمله به روز رسانی سرد خانه های مجتمع، رنگ آمیزی ابنیه ، نگهداشت فضای سبز و… در مدت مذکور به همت همکاران سرپرستی امور اقامتی و رفاهی انجام شده است . یادآور می شود تعداد ۱۱۰۳ خانواده به تعدادکل ۳۹۵۴ نفر با رضایتمندی ۸۱ درصد از امکانات تورهای خانوادگی بندر انزلی شرکت استفاده کردند.
انتهای پیام/

خبر پیشین
تجربه موفق بورس کالا در کاهش تلاطم‌های اقتصادی
خبر بعدی
برنامه وزارت صمت برای ورود کالا‌های جدید به بورس کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست