کد خبر: 91702
بورس
طی ۸‌ ماه، ۵۲ درصد از فروش "ذوب" در بازار داخل بود

“میلگرد” به جمع صادراتی‌ها ذوب اضافه شد/ تیرآهن همچنان پرفروش‌ترین کالا

مجموع فروش صادراتی ذوب‌آهن اصفهان تا آبان ماه ۱۴۰۰ برابر با ۷۶۶،۶۲۹ تن اعلام‌شده که نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش فروش را در بازار صادراتی به همراه داشت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، میزان فروش ذوب‌آهن اصفهان در آبان‌ماه به مقدار ۲۰۳,۰۸۸ تن گزارش‌شده که ۱۲۸,۵۵۷ تن در بازار داخلی و ۷۴,۵۳۱ تن دیگر نیز در بازار خارجی به فروش رفته که بیشترین میزان فروش طی این دوره یک‌ماهه متعلق به «تیرآهن» با ۷۱،۵۰۵ تن در بازار داخلی بود.

از ابتدای سال مالی تاکنون نیز فروش محصولات ذوب‌آهن برابر با ۱,۵۸۷,۷۷۳ تن بوده که فروش داخلی ۵۲ درصد از حجم کل فروش ماهانه را به خود اختصاص داده است.

فروش محصولات ذوب‌آهن در آبان‌ماه با افزایش ۶,۷۹۳ تنی (۳,۴۵ درصد) نسبت به مهرماه همراه بوده و نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته نیز ۱۱,۸۷۶ تن رشد را از خود بر جای گذاشته است.

مجموع فروش صادراتی ذوب‌آهن اصفهان تا آبان ماه ۱۴۰۰ برابر با ۷۶۶،۶۲۹ تن اعلام‌شده که نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش فروش را در بازار صادراتی به همراه داشته و عمده‌ترین فروش این شرکت فولادی طی ۸ ماهه گذشته متعلق به «شمش کالایی» با ۴۰۵،۱۴۲ تن بوده که ۵۳ درصد فروش صادراتی را در برگرفته است.

نرخ فروش تیر آهن در آبان ماه برابر با ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر تن گزارش شد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
ریل ذوب آهن اصفهان به متروی تهران رسید
خبر بعدی
صادرکنندگان مراودات خود را با نمایندگی وزارت امورخارجه بیشتر کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست