کد خبر: 90308
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

بازیکنان ما نیازمند تجربه‌اندوزی هستند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: متاسفانه در تک موقعیت‌ها خوب عمل نکردیم که طبیعی است چون برخی از بچه‌های ما از لیگ یک آمده‌اند و لازم است تجربه بیشتری کسب کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی با فولاد، اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم، کنترل بازی در اختیار ما بود. خیلی خوب توپ را به گردش درمی‌آوردیم تا اواخر نیمه اول که یک اشتباه داشتیم در حالی که مالک توپ بودیم.

وی افزود: بازیکن فولاد گل زیبایی به ثمر رساند اما در شروع نیمه دوم سعی کردیم به فولاد فشار بیاوریم. حریف خیلی منسجم دفاع کرد و راه‌های نفوذ را بسته بود. متاسفانه در تک موقعیت‌ها خوب عمل نکردیم که طبیعی است چون برخی از بچه‌های ما از لیگ یک آمده‌اند و لازم است تجربه بیشتری کسب کنند. چاره‌ای نیست چون محدود می‌توانستیم بازیکن لیگ برتر جذب کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن ادامه داد: ما بازیکنان خوبی از لیگ یک جذب کرده‌ایم اما فوتبال همین است؛ هر تیمی اشتباه کند تنبیه می‌شود که ما تنبیه شدیم. به فولاد تبریک می‌گویم اما از اتلاف وقت این تیم گلایه دارم، البته نمی‌توان چیزی گفت چون نتیجه لازم را به دست آورده بودند. از داور هم خیلی زیاد گلایه دارم، دربازی امروز اتفاقی مانند بازی هفته گذشته فولاد و هوادار رخ داد؛ در آن صحنه توپ دست مهاجم نبود که داور بازیکن فولاد را اخراج کرد امروز هم مدافع آخر خطا کرد اما داور حتی کارت زرد هم نداد. اگر داور اشتباه کرده کمیته داوران ورود کند و برخورد لازم را انجام دهد.

وی درباره تعویض ابراهیم‌زاده، گفت: ما چون عقب بودیم نیاز داشتیم تهاجمی بازی کنیم به همین دلیل تغییر تاکتیکی دادیم اما تعویض ما مثمرثمر نبود.

تارتار همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور هواداران در بازی تیم‌های تهرانی و همین طور اتفاقات رخ داده برای بازیکنان استقلال، تصریح کرد: نباید اینگونه باشد و باید عدالت اجرا شود، هم در ورود تماشاگر به استادیوم و هم استفاده از بازیکن خارجی. اگر بازیکنان مجوز بازی نداشتند چرا هفته قبل بازی کردند؟ باید همه را به یک چشم ببینند، این انصاف نیست. عجیب است که الان جلوی این بازیکنان را می‌گیرند. امیدوارم کمیته انضباطی در همه مسائل تیم‌ها را به یک چشم ببیند و در نهایت عدالت باشد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان مشخص شدند
خبر بعدی
حمایت از صنایعی همچون ذوب‌آهن، پیروزی در جنگ اقتصادی را رقم می‌زند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست