کد خبر: 62602
صنعت
مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران:

برای تحقق ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت، تلاش می‌‌کنیم

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت را فرصت مناسبی برای توسعه سازه‌های فولادی دانست و تأکید کرد که این شرکت با تمام توان برای تحقق آن تلاش می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان بیست و چهارم شهریورماه از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران بازدید کرد. وی ضمن بازدید از غرفه‌های شرکت‌های مختلف به گفت‌وگو و تبادل نظر با صاحبان صنایع و صاحب نظران حاضر در نمایشگاه پرداخت.

یزدی زاده با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان پاسخگوی حاضران و بازدید کنندگان بود.

وی در این بازدید گفت: ذوب آهن اصفهان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و همواره با شرکت در نمایشگاه‌های مختلف نسبت به شناسایی نیازهای جامعه و پاسخگویی مناسب به آن تلاش می‌کند.

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به تولید انواع محصولات فولادی کیفی صنعتی، سازه‌های مختلف فولادی و تولید انواع ریل مترو و راه آهن و  محصولاتی مانند آرک ۳۶ THبرای معادن گفت: تمام این محصولات براساس نیاز جامعه و تقاضای بازار، تولید و عرضه شده است.

یزدی زاده افزود: محصولات فولادی ذوب‌آهن اصفهان در بورس به فروش می‌رسد ولی با کسب مجوز و کمک شرکت‌های دست اندرکار فروش و توزیع محصولات خود، درصدد یافتن راهی برای عرضه  مستقیم و پاسخگویی به رفع نیازها و تقاضاهای با مقیاس پایین مردم و تکمیل سبد خرید آن‌ها هستیم.

وی تأکید کرد: هرچند کارخانه ما قدمت دارد ولی با توجه به طرح‌های توسعه و نوسازی، تمامی قسمت‌ها این شرکت به روز شده است.

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به اهمیت سازه‌های فولادی در ساخت و سازهای جدید و نقش ذوب آهن اصفهان در تامین نیازهای این سازه‌ها پرداخت و با اشاره به برنامه ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت گفت: ذوب آهن اصفهان این برنامه را فرصت مناسبی برای توسعه سازه‌های فولادی می داند و با تمام توان برای تحقق آن تلاش خواهد کرد.

یزدی‌زاده ادامه داد: با این حال از مسئولان بلند پایه کشور انتظار می‌رود که نیازهای شرکت‌های تولیدی و صنعت فولاد کشور از جمله ذوب آهن اصفهان را در نظر بگیرند و همان گونه که انتظار دارند محصولات فولادی با کیفیت و ارزان قیمت تحویل بگیرند و در جهت تامین مواد اولیه و انرژی با قیمت مناسب برای آن‌ها هم اقدام کنند. در واقع برای تقویت زنجیره تولید باید از ابتدا تا انتها هم به فکر مصرف کننده و هم تولید کننده باشیم.

وی افزود: در این زمینه بانک‌ها، معادن و سازمان‌های مختلف باید با تولید کنندگانی مانند ذوب آهن اصفهان همکاری و مشارکت کنند. در این صورت با عرضه تولیدات فولادی و دیگر مصالح ساختمانی توسط شرکت‌های مختلف و از جمله ذوب آهن اصفهان، طرح ساخت یک میلیون مسکن دولت و تبعات اقتصادی و اشتغال‌زایی آن خیلی سریع‌تر و بالاتر از انتظار به ثمر می‌رسد. به هر حال ذوب آهن اصفهان در این زمینه با سازمان‌های مختلف و به ویژه سازندگان سازه‌های فولادی، آماده همکاری است.

انتهای پیام/

خبر پیشین
بازدید معاون رئیس‌جمهور از غرفه ذوب‌آهن در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان
خبر بعدی
حضور بازیکنان ذوب آهن در تست پزشکی پیش فصل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست