کد خبر: 2090502
فرهنگی و اجتماعی
در جلسه مدیرعامل و فرماندهان بسیج ذوب آهن اصفهان عنوان شد:

نقش موثر بسیج ذوب آهن اصفهان با راه اندازی قرارگاه‌های جهادی و خودکفایی

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، جلسه شورای فرماندهی و فرماندهان پایگاه های حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان با حضور مدیرعامل و رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان اصفهان برگزار شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در این جلسه که به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج مقداد در محل دفتر مدیریت مهندسی نت تعمیرات شرکت برگزار شد مهندس کوهی مدیر عامل شرکت ضمن تبریک این ایام ارزشمند و تشریح نقش بسیج در پیشرفت های علمی و صنعتی تصریح نمود:بسیجی مرد میدان‌های سخت است.
وی نقش هوش مصنوعی و آغاز انقلاب چهارم صنعتی را یاد آور شد و گفت: انقلاب صنعتی چهارم، بر پایه تولید داده، دانش، پردازش و تصمیم سازی سریع استوار است و توجه به آموزش های روز، اصل اساسی نیروهای متخصص محسوب می شود.
وی افزود: برای زنده ماندن در عرصه صنعتی، راهی نداریم جز صنعتی شدن براساس اصول تکنولوژی های جدید و توجه به هوش مصنوعی.
در این جلسه سرهنگ فرهمند فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان نیز ضمن تبریک هفته بسیج و قدردانی از زحمات و تلاش‌های بسیجیان این شرکت، گزارش کوتاهی از اهم فعالیت های این حوزه را بیان کرد و گفت: بسیج ذوب آهن اصفهان علاوه بر ماموریت های محوله، با راه اندازی قرارگاه‌های جهادی و خودکفایی – علمی، بهره وری و نخبگان – فرهنگی و ورزشی، و با هدف صرفه جویی در هزینه ها و افزایش تولید و خدمت رسانی، اقدامات مهم و تاثیر گذاری را برای شرکت به نتیجه رسانده  است.
وی افزود: انجام پروژه های دانش بنیان و برگزاری تورهای علمی نخبگان صنعت، ساخت و یا تعمیر تعداد ۵۷ باب منزل مسکونی برای نیازمندان،  تهیه ۸ هزار بسته کمک معیشتی، تهیه ۱۰۰ سری جهازیه و برگزاری مسابقات متعدد فرهنگی، ورزشی، از جمله اقدامات بسیج ذوب آهن اصفهان می باشد.
وی در پایان از همکاری و مساعدت های مدیریت عالی شرکت و مدیریت های ساعی قدردانی نمود.
در این جلسه از همکار تلاشگران، فرزاد ایمانی که در مسابقات جهانی ماشین کاری روسیه (آبان ماه) مقام دوم را کسب نموده بود، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
شرکت کنندگان در این جلسه در محل یادمان شهدای گمنام حاضر شدند و ضمن غبارروبی مزار مطهر آنها و قرائت فاتحه ، با آرمان های این اسطوره های ایثار و شهادت تجدید میثاق نمودند .
خبر پیشین
تساوی زیبا در فولادشهر؛ ربیعی ترمز استقلال را کشید
خبر بعدی
مقطع جدید شمش۲۵۰  * ۳۶۰ میلی متر در ذوب آهن اصفهان تولید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست