کد خبر: 020602
صنعت

قدردانی مسئولان و تلاشگران ذوب‌آهن از تمجید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ایرج رخصتی، سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان به نمایندگی از خانواده بزرگ این مجتمع عظیم صنعتی با ارسال نامه‌ای از تمجید و حمایت‌های حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عملکرد و تلاش کارکنان این شرکت تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، متن نامه ایرج رخصتی نیز به این شرح است:
جناب آقای دکتر حجت الله عبدالملکی
وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران
با سلام، ادب و احترام
خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزارم که در دولت انقلابی و مردمی به ما توفیق خدمت و خدمتگزاری عطاء فرمود.
با آرزوی قبولی طاعات، عبادات و خدمات انقلابی و مردم مدارانه جنابعالی در پیشگاه پروردگار متعال، به استحضار عالی می رساند؛ پیام سرشار از محبت و حمایت آن برادر عزیز که با اشراف کامل به مسایل و امور زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر شد چنان شور و شعفی وصف ناپذیر در فضای ذوب آهن اصفهان برانگیخت که خستگی کار در صنعت خشن فولاد را از تنمان زدود. پشتیبانی مضاعف، قوت قلبی شد تا با اشتیاق و توان افزون تر، راه خدمت به نظام مقدس جمهوری ایران، مردم انقلابی آن و تحقق اهداف وزارت مردم را رو به سوی قله سربلندی و سرافرازی بپیماییم.
با افتخار اعلام می دارد؛ همکاران تلاشگر و سخت کوش جناب عالی در ذوب آهن اصفهان،  ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با پیروی از منویات همیشه راهگشای زعیم عالیقدر جهان اسلام حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، رهنمود های رییس جمهور محبوب آیت الله دکتر رییسی و سیاست های کلان وزارت مردم و حمایت های برادر بزرگوار و انقلابی جناب دکتر میرهاشم موسوی، مدیران عامل و مجموعه شستا و صدرتأمین، مسئولین و نمایندگان استان اصفهان به ویژه نماینده محترم شهرستان لنجان به چنان دستاوردهای بزرگی دست یافتند که در تاریخ این شرکت بزرگ، سال رکوردهای پیاپی نام گرفت.
مزید استحضار عالی معروض می دارد؛ اهریمن پوشالی تحریم زیر چرخ ارابه اراده پولادین  همکاران عزیز جناب عالی در ذوب آهن اصفهان، مجال نفس کشیدن نیافت و توسن سرکش تولید و توسعه کارکنان بلند همت و پرآوازه این مجتمع بزرگ در کمند هیچ تهدید و تحدیدی گرفتار نیامد و با خلاقیت و نوآوری از تگناها گذشتند و حماسه آفریدند.
آن چه در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در ذوب آهن اصفهان به مبارکی رخ داد، پیامد برنامه ریزی جامع معاونین، اجرای به وقت مدیران ، کارشناسان و به ویژه تلاش بی وقفه و ستودنی کارگران و پشتیبانی های بی دریغ خانواده های ذوب آهنی در این مجتمع نامدار عرصه صنعت است و صد البته بنده به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ وزارت مردم نه از سر فروتنی که از حقیقت بیش از خدمتگزاری به خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان، نقش دیگری برای خود متصور نبوده و نیستم.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان، مراتب خشنودی و امتنان یکایک آن ها را به محضر جناب عالی تقدیم می دارم.
دستاوردهای بزرگ ذوب آهن اصفهان گوارای وجود همه کسانی که دل در گرو شکوهمندی بیش از پیش انقلاب اسلامی و آبادانی ایران عزیز دارند.

انتهای پیام/
خبر پیشین
تجدید میثاق کارگران ذوب آهن اصفهان با آرمان‌های شهدا
خبر بعدی
ذوب‌آهن پیروز فینال دوم/ شاگردان کوهیان جبران کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست