کد خبر: 120403
ورزش
مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

استرس روی نتیجه گیری تاثیر داشت

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: متاسفانه شرایط طوری بود که شاید استرس روی نتیجه گیری تاثیر داشت و توپ‌ها هدر می‌رفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، حسین پاشایی در نشست خبری پس از تساوی ذوب‌آهن و سپاهان اظهار کرد: آن‌طور که پیش بینی می‌کردیم بازی خوب از آب در نیامد. در کارهای دفاعی خوب کار کردیم اما در بحث حمله و ضدحمله، موقعیت‌ها با بی دقتی بازیکنانمان هدر رفت. در ضربات ایستگاهی می‌توانستیم به گل برسیم اما با توجه به اینکه در چند هفته اخیر از نظر نتیجه گیری خوب نبودیم، مساوی مقابل سپاهان که یکی از تیم‌های واقعا خوب امسال است، نتیجه بدی نیست.

وی افزود: این را هم باید در نظر گرفت که مهدی تارتار را کنار خط نداشتیم. حضور او ۵۰درصد تیم ما است. باز خدا را شاکریم. به تمام بازیکنان خدا قوت می‌‌گوییم که جانانه جنگیدند و یک امتیاز از این بازی کسب کردند.

مربی ذوب آهن در خصوص اینکه دو تیم محتاط بودند و واکنشی از دروازه‌بان‌ها دیده نشد، گفت: در طول هفته برای رسیدن به گل از طریق ضدحملات کار کرده بودیم. می دانستیم سپاهان می خواهد حمله کند. متاسفانه شرایط طوری بود که شاید استرس روی نتیجه گیری تاثیر داشت و توپ‌ها هدر می‌رفت. برای پیروزی برنامه ریزی کرده بودیم اما مساوی با توجه به نتایج اخیر و استرسی که در بچه ها وجود داشت، بد نبود و یک امتیاز هم خوب است.

پاشایی تصریح کرد: برای ۹۰ دقیقه برنامه‌ریزی کرده بودیم. مهم این بود که تیم ما اول گل نخورد. برای گلزنی برنامه داشتیم اما متاسفانه به گل نرسیدیم.

مربی ذوب آهن در خصوص اینکه در بازی رفت به دنبال پیروزی مقابل سپاهان بودند اما امروز خیلی محتاط تر بازی کردند و ظاهرا به تساوی راضی بودند، گفت: اتفاقا انگیزه‌ای که در نیمه دوم برای نتیجه گرفتن داشتیم، نسبت به بازی رفت خیلی بالاتر بود. البته در نیم فصل اول سپاهان یک پنالتی در نیمه اول از دست داد و در نیمه دوم هم یک اخراجی دادند که کار ما راحت تر شد اما امروز به تمام بچه هایمان خسته نباشید می‌گویم. فوق العاده با انگیزه و منسجم بازی کردند. انگیزه خیلی زیادی برای بردن این بازی داشتیم.

پاشایی در مورد اینکه بازیکنان این تیم شناخته شده و باتجربه هستند و چگونه پازل این تیم برای نتیجه گیری کامل می‌شود، اظهار کرد: بازیکنانی که در نیم فصل جذب شدند، براساس نیازهای نیم فصل اول بود. بازیکنان فوق العاده خوبی گرفتیم و خیلی هم به آن ها ایمان داریم. قطعا در بازی های آینده خودشان را نشان می‌دهند. سر تمرین ما نیستید که شرایط تک به تک بازیکنان را ببینید. مطمئن باشید، به هواداران ذوب آهن قول می دهیم بهترین ارنج، سیستم و نفراتمان را در هر بازی استفاده می کنیم.

وی افزود: به بازیکنانمان خسته نباشید می‌گوییم. به هواداران ذوب آهن اگر این یک امتیاز خوشحالشان می‌کند تبریک می‌گوییم. به آن‌ها قول می‌دهیم در بازی‌های آینده قطعا نتایج خیلی بهتری کسب می‌کنیم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
سهم یک امتیازی ذوب آهن از دربی اصفهان
خبر بعدی
احیا و فعال‌سازی ۴۵۳ معدن از ابتدای امسال تا پایان بهمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست