کد خبر: 92407
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

مسئولیت باخت بر عهده من است/ از داوری متضرر شدیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: مسئولیت این باخت با خودم است و بچه‌ها هم تلاش کردند. باید بیشتر کار کنیم و مطئنم این تیم خوب می‌شود و روزهای خوب هم می‌رسد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل هوادار اظهار کرد: از هواداران ذوب آهن عذرخواهی می‌کنم. روز بسیار بدی را پشت سر گذاشتیم و این برای هواداران سخت است که چند هفته است رنگ برد را ندیدیم. می‌دانیم امسال باتوجه به تغییرات گسترده‌ای که داشتیم، کار بسیار سختی داریم. امیدوارم بتوانیم خیلی زود از این شرایط خارج شویم اما مطمئنم روزهای خوب هم فرا می‌رسد و به این تیم اعتقاد دارم.

او ادامه داد: در نیم فصل باز هم باید تغییرات داشته باشیم و تیم بهتری شویم اما بحث من با مسئولان کمیته داوران، دبیر کل و همه عوامل فدراسیون است. می‌خواهم به آن‌ها بگویم من به راحتی آبرویم را به دست نیاوردم که آن را به راحتی از دست دهم و سختی‌های زیادی کشیدم که به اینجا رسیدم. چرا باید یک گل آفساید بخوریم و تیم حریف از نظر روحی بالا برود و تیم ما هم از نظر روحی و روانی به‌هم بریزد و کارمان سخت شود؟

سرمربی ذوب آهن با بیان این که “به خاطر گل آفسایدی که دریافت کردیم دو پله سقوط کردیم” گفت: یک کمک داور روی خط است و می‌تواند این صحنه را تشخیص دهد. باید به چه زبانی بگویم و نمی‌دانم چرا یک فکر اساسی برای این مشکلات نمی‌کنند. آبرویمان دارد می‌رود و شرمنده هواداران شدیم. هواداران حق دارند که بخواهند تیم‌شان نتیجه بگیرد و همه از ما انتظار دارند که شرایط این تیم را خوب کنیم. می‌دانم شرایط بهتر می‌شود اما وقتی داوران اینگونه داوری می‌کنند و نمی‌گذارند نتیجه بگیریم، مثل سال گذشته می‌شود.

او اضافه کرد: این بی احترامی نیست و درد و دل است. چرا این اتفاقات بد فقط برای یک تیم می‌افتد. هفته‌های دیگر را هم بررسی کنند و ببینند چقدر از داوری متضرر شدیم. به هر حال مسئولیت این باخت با خودم است و بچه‌ها هم تلاش کردند. باید بیشتر کار کنیم و مطئنم این تیم خوب می‌شود و روزهای خوب هم می‌رسد. به تیم حریف تبریک می‌گویم اما داور در نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

انتهای پیام/

 

خبر پیشین
شکست خانگی ذوب‌آهن/ عنایتی در اصفهان پیروز شد
خبر بعدی
بازیکنانم تمامی دستورات تاکتیکی لازم را در زمین پیاده کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست