کد خبر: 90202
صنعت
تغییرات در کارخانه ذوب‌آهن

علیرضا رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان شد

علیرضا رضوانیان به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان جایگزین مهدی نصر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، آیین معارفه علیرضا رضوانیان به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان با حضور مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل و جمعی از مسئولین شرکت دوشنبه اول آذرماه در دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد.

مدیرعامل شرکت در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مهندس مهدی نصر معاون سابق برنامه ریزی و توسعه شرکت که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، ابراز امیدواری کرد که با حضور مهندس رضوانیان در این حوزه، شاهد تداوم و بهبود روند مطلوب پروژه های توسعه در حوزه های مختلف باشیم .

مهندس یزدی زاده، شرایط کنونی شرکت را مطلوب توصیف کرد و با اشاره به پیوستن ذوب آهن از فرابورس به بورس، گفت: این تحولات،  فرصت های بسیار مطلوبی را برای جهش و پیشرفت بیشتر پیش روی این مجتمع عظیم صنعتی قرار می دهد و چشم انداز روشنی را برای ذینفعان شرکت ترسیم می نماید .

همچنین سه شنبه دوم آذرماه مهندس رضوانیان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه شرکت درنشستی تعاملی با معاونین شرکت و مدیران حوزه توسعه، در سالن جلسات دفتر مدیرعامل حضور یافت.

مرتضی یزدخواستی عضو هیات مدیره ذوب آهن اصفهان در این نشست گفت: مهندس مهدی نصر در جایگاه معاونت برنامه ریزی و توسعه خدمات ارزشمندی را به مجموعه ارائه داد و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق دارم و حضور مهندس علیرضا رضوانیان را به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان تبریک عرض می کنم. ایشان در حوزه بهره برداری و همچنین کمیسیون معاملات عملکرد خوبی داشت و با این تجربیات در سمت جدید نیز می تواند با همکاری بخش های مختلف دستاوردهای خوبی را برای کارخانه رقم بزند.

وی افزود: جایگاه معاونت برنامه ریزی و توسعه از دیرباز تا کنون در ذوب آهن اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و افرادی که در این معاونت حضور داشتند هنوز هم در صنعت فولاد کشور منشأ خیر و برکت هستند.

در ادامه مهرداد تولاییان عضو هیات مدیره ذوب آهن اصفهان و معاون بهره برداری شرکت نیز گفت: از مهندس مهدی نصر بابت خدمات ارزشمندی که در این عرصه خطیر داشتند،تشکر و قدردانی می کنم و آرزوی سلامتی و توفیق برای ایشان دارم و جایگاه جدید را به مهندس رضوانیان تبریک می گویم. امیدوارم با همکاری بیشتر بین دو معاونت بهره برداری و برنامه ریزی و توسعه بتوانیم در شأن و جایگاه ذوب آهن بزرگ، خدمات رسانی بیشتری به این مجموعه و کشور داشته باشیم.

در ادامه علیرضا رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان نیز ضمن تبریک قرار گرفتن نام شرکت در بین مجموعه های بورسی کشور گفت: همه ما پرسنل مجتمع بزرگ ذوب آهن اصفهان هستیم و باید در کنار همدیگر برای ارتقاء تولید و به روز رسانی بخش های مختلف شرکت آن طور که شایسته این مجموعه است، گام برداریم.

وی افزود: از اینکه در جمع کارکنان معاونت برنامه ریزی و توسعه شرکت هستم، خوشحالم و در روزهای آتی با مدیریت های زیر مجموعه جلسات هماهنگی برگزار می شود.

شایان ذکر است معاونین و مدیران حوزه برنامه ریزی و توسعه شرکت نیز ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای مهندس مهدی نصر معاون سابق برنامه ریزی و توسعه شرکت، آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با معاونت برنامه ریزی و توسعه اعلام کردند.

انتهای پیام/

 

خبر پیشین
نماد “ذوب” در بورس اوراق بهادار تهران درج شد
خبر بعدی
آغاز اجرای تأسیسات فاضلاب ۱۱ روستای فلاورجان با مشارکت ذوب آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست