کد خبر: 71405
فرهنگی و اجتماعی
با معرفی برگزیدگان در ۳ بخش صورت گرفت

برگزاری مهرواره بین المللی نقاشی اربعین با مشارکت ذوب‌آهن اصفهان

مراسم اختتامیه مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان با همکاری ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مراسم اختتامیه مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان با همکاری ذوب‌آهن اصفهان، شرکت آب‌ و فاضلاب استان و شهرداری اصفهان با معرفی برگزیدگان در سه بخش بین‌الملل، کودک و نوجوان ۱۲مهرماه به صورت حضوری با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در سالن شیخ بهایی شرکت آب وفاضلاب استان و وبیناری از طریق اسکای روم برگزار شد.

احمد اکبری معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن اصفهان و امیری مدیر روابط عمومی شرکت در این مراسم حضور داشتند.

اکبری در این مراسم گفت: این مجتمع عظیم صنعتی طی بیش از نیم قرن حیات خود نه تنها در انجام ماموریت اصلی یعنی تولید محصولات ساختمانی و صنعتی موفق عمل کرده است، بلکه در کنار آن به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی نیز اولویت ویژه داده و مشارکت فعالانه‌ای در این امور داشته است .

وی افزود: خانواده بزرگ ذوب‌آهن اصفهان از ظرفیت بسیاری در مسائل فرهنگی و اجتماعی برخوردار هستند و بنابراین این شرکت در اجرای فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ورزشی نیز سبقه بسیاری دارد.

معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن اصفهان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان را یکی از کانون‌های اصلی این شرکت برای ارائه خدمات به جامعه دانست و گفت: این شرکت، حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی را افتخارآمیز و یک وظیفه می‌د‌اند.

وی ادامه داد: بسیار خرسندیم که امکان حمایت از مهرواره بین المللی نقاشی اربعین برای این شرکت فراهم شد. این برنامه فرهنگی یک خدمت ارزشمند به نسلی ارزشمند است که طی آن یکی از مهمترین ارزشها‌ی فرهنگی و مذهبی ما که ایثار و شهادت است و مفاهیم آن در قالب هنر به کودکان و نوجوانان انتقال می‌یابد.

به گزارش ذوب ۲۴، مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با فرهنگ ایثار و شهادت، ترویج روحیه هم‌دلی، وحدت، یک‌پارچگی، مقاومت، پایداری و تبیین حرکت عظیم میلیونی راهپیمایی اربعین و اهداف آن در سطح جامعه برگزار شد و طی فراخوانی یک ساله در سطح بین المللی و ملی با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و دبیرخانه مهرواره در استان اصفهان، ۱۵۵۰ اثر با موضوعات محوری به دبیرخانه ارسال شد.

ازمجموع آثار رسیده ۴۵۰ اثر نقاشی بین المللی و بقیه آثار ملی بوده‌اند که پس از فرایند داوری۳۰ اثر در بخش بین‌الملل،۳۰ اثر در بخش کودک و ۳۰ اثر در بخش نوجوان برگزیده نهایی شدند.

روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، شرکت ذوب آهن اصفهان، شهرداری اصفهان و شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان همکاری بسیار خوبی در برگزاری این رویداد بزرگ مذهبی، فرهنگی و بین‌المللی داشته‌اند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

خبر پیشین
پیکر شهید مدافع حرم در ذوب‌آهن اصفهان تشییع شد
خبر بعدی
جلسه توجیهی مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن با بازیکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست