کد خبر: 60801
صنعت
در ۵ ماهه نخست امسال محقق شد

رشد ۱۱۹ درصدی فروش ذوب‌آهن اصفهان

گزارشی از عملکرد ماهانه شرکت ذوب‌آهن اصفهان با نماد ذوب برای دوره منتهی به ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن میزان فروش این شرکت در مدت ۵ ماهه امسال با رشد ۱۱۹ درصدی در فروش همراه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، میزان فروش شرکت ذوب‌آهن اصفهان در مردادماه امسال برابر با ۲۸,۷۱۸,۹۲۸ میلیون ریال بوده است که از این میزان، سهم فروش در بازار داخلی برابر با ۱۶,۳۲۴,۵۴۲ میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز به مقدار ۱۲,۳۹۴,۳۸۶ میلیون ریال شده است. بیشترین محصول به فروش رفته در بازار داخلی تیرآهن و در بازار صادراتی شمش کالایی بوده است.

شرکت ذوب‌آهن اصفهان در مدت ۴ ماهه اول امسال فروشی به مقدار ۱۰۲,۱۹۳,۹۷۰ میلیون ریال داشته است که از این میزان سهم فروش در بازار داخلی و صادراتی تقریبا در یک اندازه بوده و اختلاف عددی اندکی داشته است. به این صورت که رقم فروش در بازار داخلی برابر با ۵۱,۱۶۴,۵۳۰ میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۵۱,۰۲۹,۴۴۰ میلیون ریال بوده است. تیرآهن و شمش کالایی نیز به ترتیب محصولات پرفروش در بازار داخلی و بازار صادراتی برای ذوب‌آهن اصفهان بوده اند.

در مجموع می‌توان گفت که شرکت ذوب‌آهن اصفهان از ابتدای سال مالی جدید تا انتهای مردادماه امسال فروشی برابر با ۱۳۰,۹۱۲,۸۹۸ میلیون ریال داشته است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که عدد ۵۹,۸۰۰,۶۷۲ میلیون ریال به ثبت رسیده با رشد ۱۱۹ درصدی فروش همراه گشته است.

گفتنی است میزان فروش انجام شده در بازار داخلی طی ۵ ماهه اول امسال ۶۷,۴۸۹,۰۷۲ میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۶۳,۴۲۳,۸۲۶ میلیون ریال بوده است.

شرکت ذوب‌آهن اصفهان در مدت ۵ ماهه اول امسال توانسته است محصولات زیر را تولید کند:

تیرآهن: ۲۵۶ هزار و ۶۳۳ تن

میلگرد: ۱۲۵ هزار و ۹۱۲ تن

کلاف: ۱۹ هزار و ۸۳۰ تن

شمش کالایی: ۲۰ هزار و ۲۰۷ تن

ریل: ۲۲ هزار و ۶۵۶ تن

سایر محصولات (نبشی، ناودانی و…): ۲ هزار و ۳۵۱ تن

انتهای پیام/

خبر پیشین
تمرینات تیم فوتبال ذوب‌آهن سه‌شنبه آغاز می‌شود
خبر بعدی
ذوب‌آهن تیمی منظم، حرفه‌ای و دور از حاشیه در لیگ بیست و یکم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست