کد خبر: 2060704
صنعت
همزمان با هفته دولت و طی پروژه‌ای مشترک صورت گرفت

افتتاح خط تولید آجر شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در ذوب‌آهن اصفهان

مراسم افتتاح خط تولید آجر شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در کارگاه نسوز ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، افتتاح رسمی پروژه مذکور و بازدید از مراحل تولید آجرهای نسوز از جمله برنامه‌های این مراسم بود که پروین صالحی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی،آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی، مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان، محسن پروان سرپرست شرکت فرآورده‌های نسوز ایران و جمعی از مدیران و کارکنان این دو شرکت در آن حضور داشتند.
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تشکر از مدیران و کارکنان شرکت‌های ذوب آهن اصفهان و نسوز ایران گفت: مجلس مدافع تولید و کارگران بوده و در برنامه‌ها و مصوبات خود از واحدهای تولیدی پشتیبانی می‌کند.
مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان نیز در این مراسم گفت: رویکرد تولیدی ذوب آهن اصفهان مبتنی بر تعامل با شرکت‌های دانش بنیان و اقدامات تحولی و جهادی و تولید محصولات ارزش افزا است.
وی افزود: در این زمینه و به منظور هم افزایی شرکت‌های تابعه هلدینگ‌های شستا و صدر تأمین و همچنین جهت خودکفایی و تولید محصولات مورد نیاز از اوایل مرداد ماه امسال پروژه مشترکی برای تولید آجرهای نسوز به اجرا درآمد که بعد از ۲۰ روز به نتیجه رسید.
محسن پروان سرپرست شرکت فرآورده‌های نسوز ایران نیز در این مراسم با قدردانی از همکاری ذوب آهن اصفهان گفت: کارگاه مورد افتتاح از کارگاه‌های بزرگ ذوب‌آهن اصفهان است که ۱۱ دستگاه پرس و ۳ کوره دارد.
وی افزود: در حال حاضر و در فاز اول سه دستگاه پرس و ۱ واحد کوره از این مجموعه به اضافه خط تامین مواد آن بازسازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.
پروان گفت: در شرایط فعلی سالانه ۱۰ هزار تن آجر نسوز تولید و عرضه می‌شود و در طرح‌های بعدی و با استفاده از ظرفیت کامل، این تولیدات به ۳۰ هزار تن آجر در سال خواهد رسید که برای مصرف داخل و صادرات عرضه می‌شود.
شایان ذکر است شرکت فرآورده های نسوز ایران واقع در شهرستان مبارکه اصفهان اولین و قدیمی‌ترین شرکت سازنده آجرهای نسوز در کشور و خاورمیانه است که تولیدات آن مورد استفاده ذوب آهن اصفهان و سایر شرکت‌های فولادی و کارخانجات است.
انتهای پیام/
خبر پیشین
نیروی انسانی سالم و توانمند محور رشد تولید است
خبر بعدی
معامله ۵.۲ همتی بازار مالی بورس کالا در مرداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست