کد خبر: 122702
ورزش
مربی تیم فوتبال ذوب آهن:

داور با شرافت قضاوت کرد

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: منصوریان و کمک‌هایش فوق‌العاده عالی و باشرافت قضاوت کردند. تعجب می‌کنم که می‌گویند داوری ایراد داشت. خیلی خوب و قوی داوری کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، حسین پاشایی در نشست خبری بعد از بازی ذوب آهن مقابل مس رفسنجان در هفته بیست و سوم لیگ برتر، اظهار کرد: تمام برنامه‌هایی که در طول هفته و تمرینات داشتیم، بچه‌ها در این بازی مو به مو اجرا کردند و واقعا از آنها تشکر می‌کنم.
وی افزود: به بازیکنان‌مان تبریک می‌گویم که خوب دویدند و به خوبی کارهای تاکتیکی را انجام دادند. سه امتیاز این بازی فوق‌العاده حائز اهمیت بود. در کنار یک دیدار تاکتیکی، هوشمندانه و خیلی قوی نتیجه را هم به سود خودمان کردیم.
مربی ذوب آهن گفت: از همین جا به مردم خوب اصفهان، تمام طرفداران خوب ذوب آهن، کارمندان و کارگران شرکت تبریک می‌گویم و امیدوارم این سه امتیاز عیدی خوبی برای آنها باشد.
وی با ارزیابی عملکرد داور مسابقه عنوان کرد: باید به افشاریان تبریک جانانه‌ای بگویم بابت انتخاب این تیم داوری. منصوریان و کمک‌هایش فوق‌العاده عالی و باشرافت قضاوت کردند. تعجب می‌کنم که می‌گویند داوری ایراد داشت. خیلی خوب و قوی داوری کردند.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا ذوب آهن با تک موقعیت به پیروزی رسید، گفت: در ضد حمله اگر خیلی خوب کارها را انجام می‌دادیم با توجه به اینکه در طول هفته روی این موضوع برنامه ریزی کرده بودیم، نتیجه خیلی بالاتر از این می‌شد. باید به ربیعی و کادرفنی مس رفسنجان بابت این تیم خیلی خوب تبریک بگویم اما فوتبال روز خوب و بد دارد. امروز هم ما روز خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم.
انتهای پیام/

خبر پیشین
قطار ذوب‌آهن از روی مس هم رد شد
خبر بعدی
۲.۳ میلیون تن انواع محصول در بورس کالا معامله شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست