کد خبر: 121701
صنعت
در نشست تعاملی مدیران مطرح شد

همکاری عملیاتی ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه با رویکرد جدید

نشست تعاملی مدیران عامل و معاونان شرکت های ذوب آهن اصفهان و فولادمبارکه با رویکرد عملیاتی، برای افزایش همکاری در حوزه های مختلف تولید ، تامین مواد اولیه ، سرمایه گذاری و ... در ذوب آهن برگزار شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در این نشست، مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن گفت : همکاری و تعامل ذوب آهن و فولاد مبارکه برای این دوشرکت که در یک منطقه جغرافیایی قرار دارند به یک ضرورت تبدیل شده است و این سازمان ها نباید فرصت افزایش همکاری در سطوح مختلف را از دست بدهند .
وی افزود : رویکرد ذوب آهن اصفهان استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی و همچنین پتانسیل های موجود در کشور است و در این راستا آمادگی کامل داریم تا در حوزه های مختلف با مجتمع فولاد مبارکه همکاری کنیم .
مهندس رخصتی اظهار داشت : بیانیه گام دوم انقلاب که دستورالعمل اقتصادی کشور نیز هست ، ضرورت تغییر نگرش را می طلبد و بر این مبنا نباید اجازه دهیم که ظرفیت های خالی تولید معطل بماند . لذا همکاری و تعامل ذوب آهن با فولاد مبارکه در راستای استفاده از این ظرفیت ها اهمیت ویژه ای دارد .
دکتر محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه نیز گفت : یکی از آسیب هایی که در کل صنعت کشور با آن مواجه هستیم ، عدم اتحاد ، انسجام و  هماهنگی لازم جهت هم افزایی است .
وی افزود : دشمنان این مرز و بوم که امروز در جبهه اقتصادی ما را تهدید می کنند ، با هم متحد هستند و برای مقابله با آنها مانیز باید تمام توان خود را بسیج کنیم .
مدیرعامل فولادمبارکه اظهار داشت : با توجه به اینکه به تدریج و در آینده نزدیک ،شاهد  رقابت سخت تر و نزدیک تری در عرصه های داخلی و بین المللی خواهیم بود ، اتحاد صنایع بزرگی همچون فولاد مبارکه و ذوب آهن می تواند مزیت های رقابتی این شرکت ها را افزایش دهد.
در این جلسه مقرر شد مباحث مشترک و مرتبط در حوزه های مختلف اعم از تولید، توسعه، فروش و بازاریابی، اقتصادی ، مالی و نیروی انسانی در کمیته های فنی تخصصی با هدف بهره وری بیشتر مدیریتی هر دو شرکت پیگیری شود.
انتهای پیام/
خبر پیشین
توسعه فضای سبز، در فرهنگ ذوب آهن اصفهان نهادینه شده است
خبر بعدی
ذوب آهن در برداشت آب از زاینده رود سهیم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست