کد خبر: 70501
صنعت
تولید سومین محصول جدید در ماه اخیر

میلگرد آلیاژی ۳۰ در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد

با گسترش برنامه‌های فنی مهندسی مدیریت نورد، پس از تولید آرک ۳۶ TH و ریل مترو  ۵۴ UIC، میلگرد آلیاژی ۳۰ نیز طی یک ماه اخیر به عنوان سومین محصول تولیدی به سبد محصولات ذوب‌آهن اصفهان اضافه شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، علیرضا مهرابی سرپرست خدمات فنی و تولید مدیریت مهندسی نورد با اعلام این خبر گفت: با همت و تلاش شبانه‌روزی پرسنل نورد ۳۰۰ و خدمات فنی تولید، میلگرد ۳۰ آلیاژی با گرید ۷۰cr2 اولین بار در ذوب‌آهن اصفهان تولید شد.

وی افزود: بیشترین زمینه مصرف این محصول در گلوله‌های آسیاب سیمان (رول فورج شده) است که با درخواست بخش خصوصی و در تناژ بالا تولید شد.

سرپرست خدمات فنی و تولید مدیریت مهندسی نورد تصریح کرد: کلیه مراحل مطالعاتی، طراحی و تراش غلتک و طراحی هادی آن در مجموعه خدمات فنی و تولید نورد انجام شد.

مهرابی گفت: میلگرد جدید با رعایت کلیه آیتم‌های استاندارد ۱۰۰۶۰ و به ویژه کیفیت عالی ovaliti (بیضوی بودن) زیر سه دهم تولید شد که این عدد داخل استاندارد، یک میلی متر است و با توجه به کیفیت عالی شکل ظاهری محصول، ارزش بالایی برای بازارهای داخلی و صادراتی دارد.

وی بیان کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده در آینده نه چندان دور، پروفیل‌های جدید نیز در مدیریت مهندسی نورد تولید می‌شود.

محمد صدری سرپرست نورد ۳۰۰ نیز گفت: پس از درخواست معاونت فروش مبنی بر تولید میلگرد ساده سایز ۳۰ با همکاری کارشناسان دفتر طراحی کالیبر، نقشه کالیبراسیون و جدول نوردی تهیه شد و تولید این محصول در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار داشت: تولید میلگرد ساده سایز سنگین با توجه به ابعاد درخواستی، نسبت به میلگرد آجدار به تجربه و مهارت نفرات و آمادگی تجهیزات و قطعات مصرفی نیاز داشت و بنابراین برنامه‌ریزی و سرویس‌های لازم انجام و میلگرد آلیاژی ۳۰ با موفقیت تولید شد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
گرامیداشت هفته دفاع مقدس (تیزر)
خبر بعدی
یادبود نوجوان فداکار ایذه‌ای در تمرین ذوب‌آهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست